Reklam
Reklam

Sedat Biga ve Saç Merkezi

Sedat Biga saç tasarım merkezi muhteşem işlere imza atıyor.

Sedat Biga ve Saç Merkezi
Sedat Biga ve Saç Merkezi reklam
Bu içerik 362 kez okundu.
Reklam

 

Sedat Biga saç tasarım merkezi muhteşem işlere imza atıyor. Bu güne kadar alışılmışın dışın bir şekilde harikalar yaratan merkez son zamanların en çok konuşulan mekanları arasına girmeyi başardı. İşinin uzmanı personeli ile her kadının uğrak mekanı haline gelmeyi kısa süre içerisinde başardı. Açıldığı günden itibaren İstanbul'un medikal saç kaynak merkezi sıralamasın da ilk sıralarda yerini almış gibi görünüyor.

Ayrıca merkezin çok konuşulan bir başarısı da bulunmaktadır. Medikal saç kaynak işinin duayeni olduğu bilinen merkez medikal kaynak yönetimlerinin Türkiye de ki ilk kurucusu ve uygulayıcısı olduğu da bilinmektedir.

Bulunduğu Projeler

İstanbul da aranan medikal saç kaynağı merkezi olan firma birçok ünlü ile de projeler içerisinde bulunmuşlardır. Birçok ülke tarafından ilgi ile takip edilen Eurovision şarkı yarışması, Türk Yılı “Moda Show”, gibi dünya çapında ki organizasyonlarda saç tasarımları yapmıştır.

Belirtilen organizasyonlarda ülkemizi başarı ile temsil etmiş olan firma birçok ünlü tarafından ilgi görmüştür. Firma bu kadar popüler olmasının yanında fiyatları ile de herkesi şaşırtmaktadır. Kaliteli hizmetin çok altında bu işleri yapan firmalar ile kıyaslandığında Sedat Biga saç merkezi fiyatları oldukça hesaplı olduğu görülmektedir.

Firma yaklaşık olarak 1990 yılından beri piyasada bulunmakta olup güler yüz ve kalitenin buluştuğu mekan olarak bilinen merkezler arasında yıllardır hizmet vermeye devam etmektedir.

 

 

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Trabzon uyarıldı!
Trabzon uyarıldı!
Kesgin’in avukatı davadan çekildi
Kesgin’in avukatı davadan çekildi