Reklam
Reklam

Dell Laptop Servisi

Türkiye’de önemli bir pazarı olan Dell firması, ilk olarak Amerika’da hizmet vermeye başladı. 1984 yılından bu yana kesintisiz hizmet veren Dell laptop servisi, güvenilir firmalardan birisi olarak biliniyor. Firmanın Türkiye’ye gelmesi ise 2006 yılında olmuştur.

Dell Laptop Servisi
Dell Laptop Servisi reklam
Bu içerik 90 kez okundu.
Reklam

 

Türkiye’de önemli bir pazarı olan Dell firması, ilk olarak Amerika’da hizmet vermeye başladı. 1984 yılından bu yana kesintisiz hizmet veren Dell laptop servisi, güvenilir firmalardan birisi olarak biliniyor. Firmanın Türkiye’ye gelmesi ise 2006 yılında olmuştur. Dell firmasına ait laptop ve notebookların tümünün bakım ve onarımları servisleri sayesinde güvenle yapılıyor. Bu sayede dell destek ekibi tüm problem ve sorunlarda müşterilerinin yanında oluyorlar. Ödeme ve destek konusunda da müşterisinin yanında olan Dell markası, indirim ve kampanyaları ile kolaylık sağlıyor. Servis ve müşteri hizmetlerine telefon açıldığında hiç zaman kaybetmeden çağrıları yanıtlayan ve hizmette sınır tanımayan bu marka, müşteri memnuniyetine önem veriyor.

Servis ve Destekler

Dell laptop ve notebooklar için, müşterilerinin aklına takılan her türlü soruya yanıt bulabilecekleri profesyonel destek ekipleri bulunuyor. Hafta içi her gün saat 09:00 ve 18:00 arasında dell teknik destek sorulara yanıt veriyor. Servis, hem soruları yanıtlıyor hem de notebook ve laptop için yeni üretilen aksesuar ve ürünlerin tanıtımlarını yapıyor. Bir sorun ve arıza halinde profesyonel ekibi sayesinde tam destek sunarak müşteri memnuniyeti sağlıyor. Bir ürüne ait her türlü tanıtım ve arıza durumları ile tek tek ilgilenen dell servis destek bulunuyor. Bu sayede müşteriler, tek tek sorunları çözüm bulurken, akıllarında olan her türlü sorunun cevabını buluyor.

Müşteri Hizmetleri

Türkiye’de bulunan Dell markasına ait ürünler, müşteri hizmetleri sayesinde tanıtılıyor ve ürünü kullanma sırasında kolaylık sağlıyor. Bünyesinde bulunan servisler sayesinde, şarj adaptörü bakım ve onarımı, ürünlerin bataryalarının bakım ve onarımı, bilgisayara ait LCD ekranların tamirleri, laptop klavyelerinin tamirleri, notebook kasası tamiri, bilgisayar ana kartı ve kasa fanı tamiri hizmetleri bulunuyor. Ayrıca müşteriden kaynaklı olmayan ve tamamen üründen kaynaklı olan sorunlarda yeni ürünle değişimi yapılabiliyor. Kullanılan her parça Dell markasına ait olan orijinal ürünler olduğu için, parça değişimi yapılsa bile ürünün garanti kapsamı devam ediyor. Dell ürünlerinin yeni aksesuarları satışa çıktığı amda Türkiye’de bulunan servisleri sayesinde orijinal parçalarının satışlarını yapabiliyorlar.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Trabzon uyarıldı!
Trabzon uyarıldı!
Kesgin’in avukatı davadan çekildi
Kesgin’in avukatı davadan çekildi