Reklam
Reklam

Lenovo Teknik Servis Hizmetleri

Bilgisayar, akıllı telefon gibi birçok teknolojik ürünün üretim ve satışını yapan Lenovo markası en çok güvenilen markaların başında geliyor.

Lenovo Teknik Servis Hizmetleri
Lenovo Teknik Servis Hizmetleri reklam
Bu içerik 58 kez okundu.
Reklam

 

Bilgisayar, akıllı telefon gibi birçok teknolojik ürünün üretim ve satışını yapan Lenovo markası en çok güvenilen markaların başında geliyor. Firmanın ürünleri hem kaliteli hem de uzun ömürlü olması sebebiyle tercih ediliyor. Ancak tüm markaların ürünlerinde olduğu gibi Lenovo ürünlerinde de arızalar olabiliyor. Arıza durumları yaşandığında ise kaliteli bir servis bulmanın zorluğu yaşanıyor. Uzun zamandır Lenovo markasının servis işlemlerini yürüten Lenovo Teknik Servis kaliteli hizmet anlayışı ve müşteri memnuniyetine verdiği önem ile tanınıyor. Akıllı telefon, masaüstü bilgisayar ve dizüstü bilgisayarların tüm servis hizmetleri firma aracılığıyla alınabiliyor.

Yedek Parça Hizmeti

Servis firması Lenovo markasını taşıyan tüm elektronik ürünlerin yedek parçalarının da satışını yapıyor. Tamamen orijinal yedek parça satışı yapan firmanın sağladığı tüm parçalar Lenovo firmasının garantisini taşıyor. Firma satıştan sonra da ürünlerinize monte ettiği tüm yedek parçalar ile bizzat ilgilenerek garantiden en iyi biçimde yararlanmanızı sağlıyor. Tablet, notebook, masaüstü bilgisayar, akıllı telefon gibi tüm Lenovo markalı ürünlerin yedek parçalarını firmadan temin edebilirsiniz. Üstelik tüm yedek parçalar piyasa koşullarının altında bir fiyatta satılmaktadır.

Servis Süreci

Tamir için verdiğiniz ürünler Lenovo servisi tarafından en kısa sürede tamir edilmekte ve tüm kontrolleri yapıldıktan sonra size teslim edilmektedir. Tamir için ürününüzü kendiniz getirebileceğiniz gibi gerekli belgeleri kutuya koyarak servis noktasına kargolayabilirsiniz. İşlemlerin tamamlanmasının ardından ürününüz zarar görmeyecek şekilde paketlenerek tarafınıza yine kargo ile gönderiliyor. Tüm bu kargolama işlemlerinin ücretlerini servis firması kendi karşılıyor. Ürününüzün eğer garantisi bitmiş ise de firma ürünü garantisiz olarak tamir ediyor. Bu işlemlerde ise öncelikle sorunun kaynağı belirlenip ardından fiyat hesaplaması yapılarak size bildiriliyor. Fiyatı kabul etmeniz durumunda da garantili parçalar ile ürününüz servis tarafından tamir ediliyor.

Notebook Arızalarına Çözüm

Servis firması Lenovo notebook servis işlemlerine de bakıyor. Dizüstü bilgisayarınızın ekranındaki çatlamalar, şarj sorunları, yavaş çalışması gibi bozulmalar firma tarafından çözüme ulaştırılıyor. Su teması sonucu bozulmuş olan notebooklar ve diğer tüm Lenovo markalı ürünleri de servis noktasına tamir için gönderebilirsiniz.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Trabzon uyarıldı!
Trabzon uyarıldı!
Kesgin’in avukatı davadan çekildi
Kesgin’in avukatı davadan çekildi