Reklam
Reklam

Türkiye HP Teknik Servis Hizmetleri

Türkiye HP Teknik Servis Hizmetleri

Türkiye HP Teknik Servis Hizmetleri
Türkiye HP Teknik Servis Hizmetleri reklam
Bu içerik 228 kez okundu.
Reklam

 

Ülkemizde teknik servis konusunda çok hızlı bir rekabet bulunmaktadır. Bunun sebebi artık insanlar ürün satın alırken teknik hizmetlerini ince eleyip sık dokumalarıdır. Bir servisin müşterisi ile ilgilenmemesi veya sorununu çözmekten uzak durması sosyal medya aracılığı ile çok hızlı bir şekilde yayılmaktadır. Artık ürün alınırken bozulması ve arıza vermesi durumunda ne gibi durumlar ile karşılaşacağı müşteriler tarafından yapılan araştırma sonucu öğrenilmektedir. Seçim yaparken bu durum dikkate alınmaktadır. Bunun dışında bir elektronik eşyası arızalanan bireyler merdiven altı tamirciler yerine mutlaka kendi markalarına ait servisleri kullanmaktadırlar. Bu güvenilirlik ve kalite yönünden oldukça önemlidir.

Bu servis hizmetleri birbiri ile kıyaslandığında 1 numaraya hp teknik servis layık görülmektedir. Nerede ise servisteki ilgi ve alaka ürünü satmak için gösterilen ilgi ve alakayı geçmiş durumdadır.

Hp Servis Nerelerde Bulunmaktadır?

Hp servisi öncelikli hedef olarak ülkenin 4 bir yanında servis açma ve müşterilerine hizmet etmek gibi bir hedefleri bulunmaktadır. Fakat bu konu şuan için sadece 30 civarındaki illerde bulunmakta ve hizmet verilmektedir. Bu şehirler dışındaki kullanıcılar da bu servis hizmetinden faydalanmaktadırlar. Firma servis konusunu bu durumu da göz önünde bulundurarak bir seviye yükseltmiş bulunmaktadır. Servis hizmetlerinin bulunduğu bir şehirde yaşanıyor ise servise telefon numarası ile görüşülüp kapıdan cihaz teslimi yapılmakta ve gene teslimat kapıdan teslim edilmektedir. Bu oldukça güzel bir hizmet olarak Hp notebook servis tarafından verilmektedir.

Şehir dışından servis hizmeti almak isteyen müşterilere de anlaşmalı kargo firmaları aracılığı ile ücretsiz bir şekilde cihazların evden alınarak kargo edilmesi mümkün olmaktadır. Bu hizmet gene sadece hp tarafından sağlanan bir hizmet olarak bulunmaktadır.

Garanti Süresi Ve Devamı

Hp piyasa standartlarının üstünde bir garanti uygulaması vermektedir. Garanti süresinin bitmesine yakın müşteri ile temas kurularak talep edilmesi halinde bu süre ücreti mukabilinde yükseltilebilmektedir. Bu süreler toplamı yaklaşık 7 yıla kadar ulaşmaktadır. Bu süre bir elektronik cihaz için oldukça büyük bir süredir. Kullanılabilecek bir fırsattır. 7 yıl bir elektronik cihaz için büyük bir süredir.

 

 

 

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Trabzon uyarıldı!
Trabzon uyarıldı!
Kesgin’in avukatı davadan çekildi
Kesgin’in avukatı davadan çekildi