Reklam
Reklam

Acer Servis Kalite Ve Güven

Acer Servis Kalite Ve Güven

Acer Servis Kalite Ve Güven
Acer Servis Kalite Ve Güven reklam
Bu içerik 132 kez okundu.
Reklam

 

Bilgisayar bakımı ve tamiri deneyim ve bilgi gerektiren bir daldır. Teknolojinin her geçen gün gelişmesi ve değişmesi nedeniyle sadece tecrübe ile bilgisayar onarımı ve bakımı mümkün değildir. Acer Teknik Servis​​, güvenilir tecrübe ve teknik bilginin birlikte bulunduğu teknik servis hizmetini sunuyor.

%100 Güven Ve Hassasiyet

Bilgisayar hassas bir elektronik alet olup, bakımı ve onarımı da hassasiyet gerektirir. Acer Servisi, Güvenilir Firma Desteği adına layık olmak için bu konudaki hassasiyetini ortaya koyarak yaptığı işlerle, müşterilerine %100 güven sağlıyor.

Acer Notebook Servisi

Acer Teknik Servisi Güvenilir Firma Desteği, acer notebookların bütün yedek parça (ekran, klavye, adaptör, batarya, menteşe vb.) satışlarının yanı sıra servis hizmetlerini de yapıyor. Acer Notebook Servis işini yaparken müşteri memnuniyetini en ön planda tutarak güvenilirlikten ödün vermeyen bir firma. Alanında uzman personelleri bünyesinde çalıştıran firma, satış ve servis hizmetinde fark yaratıyor. Tüm personel ve firma olarak müşteri memnuniyetini kendine ilke edinen Acer Notebook Servis, güvenilirliğiyle ve kalitesiyle tanınan bir şirket olmak istiyor.

Müşteri Memnuniyeti

Bilgisayar bakım ve onarımında gerekli olan tüm yedek parça ve teknik servis çalışması alanlarında, aklınıza gelebilecek her türlü hizmet konusunda %100 güven veren Acer Servis Türkiye, dünya çapındaki bu markanın kalitesinden asla taviz vermiyor.

Garantisi süresi bitmiş ya da garanti kapsamına girmeyen bilgisayarlarda, şikayetler doğrultusunda hizmet veren firma, müşterileri bilgisayara yapılacak olan müdahaleden haberdar ederek çalışmalarını şeffaflıkla yaptığını göz önüne seriyor. Bu prensip sayesinde müşteri, bilgisayarına yapılan her türlü müdahaleden haberdar oluyor. Müşteriye güveni sağladığının bilincinde olan firma hem kendi adına hem de müşteri adına içi rahat bi süreç geçirmiş oluyor.

Server, projeksiyon, laptop gibi ürünlerin bozulması durumunda onarım işlemini gerçekleştiren kurum, bilgisayar sektöründe yıllardır hizmet veriyor. Acer Teknik Servis, yalnızca tamir ve bakım çalışmaları değil bilgisayar, notbook ve laptop gibi elektronik cihazlarla ilgili her konuda bilgi ve hizmeti müşterilerine verebilmek için çalışıyor. Her geçen gün büyümeye devam eden ve büyümeyi kendine misyon edinen firma, teknoloji dünyasında güven duygusuna yeni bir soluk getiriyor.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Trabzon uyarıldı!
Trabzon uyarıldı!
Kesgin’in avukatı davadan çekildi
Kesgin’in avukatı davadan çekildi