Reklam
Reklam

Laboratuvarlara Test Cihazı

Laboratuvarların sahip olması gereken ve standartlara uyum sağlayabilen makineler ile işinizi

Laboratuvarlara Test Cihazı
Laboratuvarlara Test Cihazı dogu
Bu içerik 76 kez okundu.
Reklam

Laboratuvarların sahip olması gereken ve standartlara uyum sağlayabilen makineler ile işinizi yapmanız gerekiyor. Kendi laboratuvarınız için ya da test yaptıracağınız laboratuvarınız için deneye aleti ya da makinesi almayı düşündüyseniz, yeni standartlara ve de son kurul kararlarına uygun olan sertifikalara uyum sağlayabilen makineleri bu firma üretiyor. Firmada ki yetkililer ile çalışan teknik ekipler sizlere uygun makineleri hazırlayabilmek için deney ve de test standartlarını takip ediyorlar.

Uygunluk belgesi ve de sertifikaları olan aletlerin hepsini http://mak-ndt.com/ adresinde sizlere satış için sunuyorlar. Kaliteli ürünler ile uzun ömürlü bir laboratuvar için bütün deney makinelerinizi ve de test aletlerinizi, klimatik kabin çeşitlerini ve de daha spesifik özellikleri olan ürünleri hemen laboratuvarınız için isteyebilirsiniz. Firmadan; sizlere hızlı üretim ve de hızlı gönderim yolu ile ürünlerinizi sertifikalayıp gönderiyorlar.

Dedektörler

Ölçüm cihazlarında aklınızı karıştıran bir takım sorunları ortadan yok eden yeni ürünleri satışa çıkaran firmalardan olan yukarıda ki şirkette; metalografi de mevcut. Bunun yanı sıra; ultrasonik hata dedektörü de yine satışta olan makinelerden birisidir.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Trabzon uyarıldı!
Trabzon uyarıldı!
Kesgin’in avukatı davadan çekildi
Kesgin’in avukatı davadan çekildi