Reklam
Reklam

Eğlencenin En Soluksuz Seçeneği

Eğlencenin En Soluksuz Seçeneği

Eğlencenin En Soluksuz Seçeneği
Eğlencenin En Soluksuz Seçeneği reklam
Bu içerik 146 kez okundu.
Reklam

 

Çocuklarınızın eğlenmesi ve mutlu olması için Playland markasına gelmesini sağlıyorlar. Çünkü oldukça fazla oyun seçenekleri ve uzun süreli hizmet vermeleri ile bu konuda başarılı oluyorlar. Müşterilerine karşı her zaman güler yüzlü ve anlayışlı olmaları ile de oldukça fazla müşteri ağına sahip oluyorlar. Bunun için Batum'da yapılan şeyler ( batumi kids Amusement park)  adı ile anılmak konusunda oldukça önde yer alıyorlar. Geniş alanlarda yer almalarından dolayı oyun seçeneklerini de bol tutma imkanına sahip oluyorlar. Oyun çeşitlerini güncelleyerek yenilenen oyunların eklenmesi için oldukça dikkatli davranıyorlar.

Eğlence Alanlarının Genişliği

Tiflis'te de aynı şekilde hizmet veriyorlar. Tiflis eğlence merkezi olmak yolunda adım adım ilerliyorlar. Batum eğlence merkezi (Batumi kids entertainment center)  denildiğinde ise akla gelen en geniş alan olduklarından dolayı fark ediliyorlar. Oyun alanlarını her gün temizletiyorlar ve oyun makinelerini de steril olması için özenle bakım yaptırıyorlar. Bunun için aileler hem çocuklarının temiz bir ortamda oyun oynamasını sağlarken hem de oyunlar sırasında verilen bonuslar ile daha da mutlu olmasına imkan tanıyorlar.

Hizmet Saatleri

Tiflis'te yapılan şeyler (Batumi family entertainment center)  listesinde kendilerine yer ediniyorlar. Saat 10:00 ile gece 22:00 arasında hizmet vererek uzun saatler boyunca çocukların eğlenmesi için çalışıyorlar. Oyun parkları, trambolin alanları ve 65'den fazla oyun makinesi ile çocukların sıkılmalarına imkan tanımıyorlar. Bundan dolayı da aileler ve çocuklar her seferinde mutlu ve eğlenmiş olarak ayrılıyorlar.

 

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Trabzon uyarıldı!
Trabzon uyarıldı!
Kesgin’in avukatı davadan çekildi
Kesgin’in avukatı davadan çekildi