Reklam
Reklam

Şık Ve Kaliteli Alışveriş Merkezi

Şık Ve Kaliteli Alışveriş Merkezi

Şık Ve Kaliteli Alışveriş Merkezi
Şık Ve Kaliteli Alışveriş Merkezi reklam
Bu içerik 124 kez okundu.
Reklam

 

Alış veriş merkezinin yeni adı Timecenter. Nerede mi? Alanya’nın tam merkezinde. Lokantalar, cafeler, oyun salonları, sinema salonları, gıda ve giyim marketleri ile olmazsa olmaz her ihtiyacın tek ve toplu adresi Alanya’da..

Eğlenceli Zaman Geçirmek

Alış veriş işleri zahmetli ve döküntülü sürerlerdir. Tüm alış verili tek çatı altında toplayarak alış verili eğlenceli hale getiren Time center МЕСТА В АЛНИИ ГДЕ МОЖНО  ПРОВЕСТИ ВРЕМЯ arasında ilk sırada. Haftanın her günü açık olan merkezde çocuklara, gençlere, alışveriş tutkusu yaşayanlara göre çok çeşitli alternatifler bulunur. Her mevsim açık olan merkez yazın sıcağında serin havası kışın soğuğunda sıcak havası ile alış verişi zevkli hale getirir. Kozmetikten giyime, yeme içmeden dinlenmeye kadar çok geniş hizmetleri ile time centere gitmenin ayrıcalığını yaşayın. Otopark sorunu olmayan giriş çıkışlarda güvenlik kontrolünün sağlandığı alış veriş merkezindeki çocuk oyun alanlarında çocuğunuz güvenli ellerde

Ne Ararsan Var ​​​​​​​Kurulduğu zamandan bu yana binlerce müşteri memnuniyeti ile güvenli ve rahat alış verişin merkezi olan time center ТОРГОВЛЯ В АЛАНИИ merkezi olarak hizmetlerini her geçen gün daha da arttırmaktadır.

Marka olan her firmanın yer aldığı timecenter içerisinde BRANDS İN ALANYA  toplu olarak bulunur.

Turizm merkezlerinden olan Alanya ilçesine gelen turistlerinde uğrak yeri olan timecenter alış veriş merkezi aynı zamanda arkadaşlarınızla sohbet edebileceğiniz bir mekan.

Sizi ağırlamaktan memnuniyet duyan timecenter sıkılmadan yorulmadan gezilecek bir mekan.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Trabzon uyarıldı!
Trabzon uyarıldı!
Kesgin’in avukatı davadan çekildi
Kesgin’in avukatı davadan çekildi