Reklam
Reklam

Enjeksiyon Ürün Standı Nedir?

Enjeksiyon Ürün Standı Nedir?

Enjeksiyon Ürün Standı Nedir?
Enjeksiyon Ürün Standı Nedir? dogu
Bu içerik 77 kez okundu.
Reklam

Firmanın online olarak satışını gerçekleştiği enjeksiyon stand çeşitlerini büyük mağazalarda ve marketlerde yapacağınız tanıtım için kullanabilirsiniz. Enjeksiyon ürün standı nedir sorusunun en kısa cevabı; ürünleri sergilemek için kullanılan apartman şeklindeki platformlar şeklinde verilebilir. Genellikle katlı olarak sunulan standlar, içecek standı, masaüstü stand ye da kahve standı olarak sınıflandırılıyor. Promosyon ve lansman döneminde kullanıma uygun olan bu standlar, ürün sergilemek için oldukça idealdir.

Enjeksiyon Ürün Standı Nasıl Yapılır?

Enjeksiyon kalıp yöntemi ile üretilen ve enjeksiyon ürün standı adı verilen ürün modüler sisteme sahiptir. Kolayca monte edilebilen ürün istenilen yerde kullanılabilir. Bunun yanında yeniden monte edilmek üzere tekrar parçalanabilir. Enjeksiyon standları, ilaç, kozmetik, deterjan, bitkisel yağ ve bakım ürünlerinin sergilenmesi için kullanıma uygundur.

Ürün sahibinin isteği doğrultusunda belirlenen kalıp enjeksiyon makinesine yerleştirilir ve eritilmiş plastik enjekte edilerek üretilir. Plastik malzeme kalıbın şeklini alır ve soğuduktan sonra kullanıma hazır hale gelir. Özel tasarım enjeksiyon standlarının yanında standart olarak sunulan standlara da https://kolaystand.com/enjeksiyon-standi/ sayfasından ulaşabilirsiniz. Ekonomik fiyatlara sahip enjeksiyon stand çeşitlerini güvenle sipariş verebilirsiniz.

Enjeksiyon Stand Çeşitleri

Enjeksiyon stand çeşitleri üç gruba ayrılır. Mandallı asalak stand olarak adlandırılan ilk grupta S plastik kancalar kullanılmıştır. Dolayısıyla az yer kaplar. Ürünün raf kenarı reyon başında da kullanılabilir. İkinci çeşidi ise askılı enjeksiyon asalak standıdır. Üzerinde askı deliği olan ürünleri sergilemek için kullanılır. Uygun maliyetli olan bu ürünler market reyonlarında yaygın olarak kullanılıyor. Üçüncü çeşit ise demonte raflı stand olarak adlandırılıyor. Yan taraflarında ürüne özel görseller yer alan bu ürün ayak ve raflardan oluşur. Rafların taşıma kapasiteleri oldukça yüksektir. Meşrubat, sıvı ya da toz deterjan gibi ağır ürünleri sunmak için idealdir.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Trabzon uyarıldı!
Trabzon uyarıldı!
Kesgin’in avukatı davadan çekildi
Kesgin’in avukatı davadan çekildi