Reklam
Reklam

Film İzle

Film İzle

Film İzle
Film İzle reklam
Bu içerik 200 kez okundu.
Reklam

 

Gelişen teknoloji sinema ve televizyon dünyasını olumlu olarak etkilemiş ve bir çok yeni filmin ulaşılabilir olmasını mümkün kılmıştır. Belkide eskiye duyulan hasret ve özlem farklıdır, ama olumlu gelişmeler ve kalitenin artması da bu hasrete iyi gelmektedir. Eski zamanlarda haftanın belli günlerinde film seçeneği olmadan izlenen filmlerin yerini kişinin kendi tercihi almıştır. Sitede yüksek kalite ses ve görüntü eşiliğinde film izlemek mümkündür. Sitede izlemek istediğiniz filmin kategorisini seçip hızlıca filmleri listelemek mümkündür. Sitenin hizmeti sadece yerli ve yabancı filmler ile sınırlı kalmaz. Ayrıca kore dizileri gibi bir çok yabancı diziyi de izlemeniz mümkündür.

Yabancı Filmler

Her yıl yüzlerce yabancı film çekilmektedir. Kimi filmler tüm dünyada izlenirken kimi filmler ise çok sınırlı sayıda izleyici ile buluşmaktadır. Vizyona yeni giren ve izlenme rekorları kıran yabancı filmleri bir tık ile anında izlemek mümkündür. Üstelik donma ve karıncalanma olmadan izlemenin keyfini çıkarmanız için hazırlanmıştır. Yasal çerçevede izin ve telif hakkı korunarak yüklenen her film keyifle izlenebilir. Sinema tadında film izlemek artık site sayesinde mümkündür. Filme verilen puanları ve yorumları okuyarak izleme kararı verebilirsiniz. Korku kategorisinde seçeceğiniz Siccin 6 filmi ile korkuyu hissedin ve izledikten sonra tavsiye edin.

Yerli Filmler

Ülkemizde sinema sektörü çok aktif olmasa bile hareketlidir. Vizyona yeni giren filmler telif hakkından dolayı hemen yüklenmese bile zaman içinde yasal boyutta alınan izinler ile yükleme yapılmaktadır. Görüntü ve ses kalitesi yüksek olduğu için film izlerken kendinizi beyaz perdede hissedebilirsiniz. Size sunulan filmleri kendi tercihiniz doğrultusunda izleyin. Filmi izledikten sonra puan verin ve diğer izleyicilere yardımcı olun. Yerli filmlerden olan ve klasikleşme yolunda adım atan Mucize 2 Aşk filmini donmadan ve ara vermeden tek parça halinde izleyin. Filmin kısa olarak konusunu okuyabilir ve film hakkında bilgi alabilirsiniz. Film tanıtımında yönetmeni, oyuncuları, kaç dakika olduğu ve frağman gibi bir çok ayrıntı yer alır.

Dizi İzle

Film siteleri sadece yerli ve yabancı film izlemek için değildir. Özellikle yabancı dizileri siteden takip edebilirsiniz. Yabancı diziler sezon olarak çekildiği için öncelikle sezonunu seçmeniz gerekir. Ayrıca dizilerde kategori olarak ayrılmış olduğu için dizi seçmeniz daha kolay olmuştur. Sizde siteye film yada dizi yüklemek isterseniz herkes tarafından paylaşıma açık olması gerekir. Yüklenen her film yasal çerçevede yüklendiği için site hiç bir şekilde sorumlu tutulamaz.

Film İzleme Ücreti

Teknoloji çağı film izlemeyi cep telefonlarından mümkün kılmıştır. Film izlemek için özel bir alana veya mekana ihtiyaç duymanıza gerek yoktur. Site cep telefonları ile uyumlu olduğu için anında siteye girerek film izlemeniz mümkündür. Film izlemek için herhangi bir ücret ödemenize gerek yoktur. Sadece internetiniz olması yeterlidir. Korku, gerilim, bilim kurgu, romantik, komedi gibi bir çok kategoride film seçmek site sayesinde daha kolay olmuştur.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Trabzon uyarıldı!
Trabzon uyarıldı!
Kesgin’in avukatı davadan çekildi
Kesgin’in avukatı davadan çekildi