Reklam
Reklam

Yurt Seçimi

Yurt Seçimi

Yurt Seçimi
Yurt Seçimi reklam
Bu içerik 79 kez okundu.
Reklam

 

Okulların açılmasının yaklaşmasıyla beraber yurt seçimi gündemde olan bir konudur. Ebeveynler çocuklarının aile sıcaklığı içinde yurtta kalmasına, güvenilir ve korunaklı olmasına büyük önem gösterir. Yurt seçimi için bazı hususlar çok önemlidir. Öncelikle yurt okulun hangi bölgesinde, servis imkanı var mı? Gibi konular mutlaka araştırılmalıdır. Antalya kız yurdu otel yerine aile ortamı arayan öğrencilerin rahat ettiği bir ortamdır.

Güvenlik

Öğrenci yurtlarında aranacak ilk özellik güvenlik olmalıdır. Antalya en iyi yurt her katta güvenlik kamerası olan ve 24 saat güvenlikçiler tarafından korunan bir yerdir. Yurtta kalan öğrencilerin giriş ve çıkışları düzenli olarak kontrol edilir. Aile onayı mutlaka alınarak öğrenci yurda giriş saatini erteleyebilir. Tek kişilik, iki kişilik, 4 kişilik odalardan istediğinizi seçebilirsiniz. Odaların temizliği her gün düzenli olarak yapılır.

Kütüphane

Kütüphane öğrencilerin ders çalışması ve kaliteli zaman geçirmesi için hazırlanan ortamlardır. Seslerden yalıtılmış olup özel konforlu masa ve sandalyelerde verimli ders çalışma imkanı bulursunuz. Akdeniz üniversitesine en yakın yurt olarak tercih edebilir ve kaydınızı yaptırabilirsiniz. Üniversitenin her kampüsüne ücretsiz servis imkanı vardır. Her odada çay ve kahve makineleri mevcut olup hızlıca hazırlayabileceğiniz şekilde ayarlanmıştır. Spor salonu mevcut olup her türlü ekipman mevcuttur. Oğlum veya kızım rahat etsin, aile ortamını hissetsin diyorsanız yurt ile bağlantıya geçiniz. Hemen odanızı ayırtabilir ve okul dönemi başlamadan önce yerleşebilirsiniz.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Trabzon uyarıldı!
Trabzon uyarıldı!
Kesgin’in avukatı davadan çekildi
Kesgin’in avukatı davadan çekildi