Reklam
Reklam

Bursa'nın yerel haber gündemi

Bursa'nın yerel haber gündemi

Bursa'nın yerel haber gündemi
Bursa'nın yerel haber gündemi reklam
Bu içerik 77 kez okundu.
Reklam

 

 

            Bursa Haber yayının yaparak yerel haber siteleri arasında yerini alan http://www.bursagundem.com başarılı yükselişini her geçen gün kendini yenileyerek arttırmaktadır. Site Bursa genelinde her alanda detaylı haberler yaparak okurlarını bilgilendiriyor. Bursa da geniş ekibiyle hızlı ve en güvenli haberler yapan en büyük sitedir.

            Bursa Gündem Türkiye geneli ve Dünya geneli yaptığı haberler ile kendinde çokça bahsettirmeyi başarmış bir sitedir. Dünya geneline çıkardığı yaygın ekibiyle haberleri en hızlı şekilde toplayıp başarılı editör ekibiyle hızla haberleri siz değerli okurlarına sunmaktalar. Doğru, tarafsız ve özgün haberleriyle Dünya genelinde birçok kişinin taktirini toplamışlar.

Bursa gündem çok sayıda haber kategorisi ile okuyucularının ilgilendiği alanda ki haberleri hızla ulaşma imkanı sunmaktalar. Sitenin mobil uyumlu olması haber kategorilerinin mobil de ulaşımını iyileştirmiş.

            Magazin kategorisin de son dakika magazinleri okurlarına sunuyorlar. Türkiye’ de ki oyuncuların hayatları, yaşam biçimleri ve uydukları modaları bol görsellerle haberlerine konu ederek sıkıcı yazılardan uzaklaşıp göz zevkinize hitap ediyorlar. Dünya genelindeki popüler sanatçıların en merak edilen özelliklerini bu kategori altında okurlarına göstererek magazin haberleri konusunda olumsuz yaklaşım gösterenlerin bile ilgisini çekmeyi başarmışlar.

Spor kategorisin de Bursa haberlerine olan ilgisini kaybetmeyip Bursa’da ki tüm sportif aktiviteleri ve dahi ülkede yapılan spor müzakereleri tüm detaylarıyla haberlerine eklemişler.          Dünya çapında en çok sevilen sporları gerek yayınlarıyla beraber gerekse maç sonunda ayrıntılı özetiyle sizlerin zevkli okuruna sunuyorlar.

            Ekonomi kategorisin de ekonomik dalgalanmaları tüm grafikleriyle açıklamaya çalışan haberleriyle ekonomi haberi yayınlayan büyük siteleri bile gerisinde bırakmayı sağlamışlar. Sitenin ekonomiye olan ilgisi giriş ekranında anlık borsa ve kurları paylaşarak zaten gösteriyorlar. Son zamanlar da ilgileneni artan dolar ve euro kurları hakkında detaylı bilgiler yayınlayan ekonomistleri haberlerine taşıyarak bu alandakilere bilgi vermeyi hedef haline getirmişler.

            Teknoloji kategorisin de son teknolojik aletlerin kullanımı konusunda bilgi veren haberleriyle teknolojinin gerisinde kalan kişileri bile günümüze adapte olmalarını sağlıyorlar. Teknolojinin hızlı gelişiminin farkında olduğundan bu alana çok daha fazla ilgi gösterip teknolojiyi en iyi şekilde okurlarına anlatmayı hedef haline getirmişler.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Trabzon uyarıldı!
Trabzon uyarıldı!
Kesgin’in avukatı davadan çekildi
Kesgin’in avukatı davadan çekildi