Reklam
Reklam

Sarhoş tekerlek seçerken nelere dikkat edilmeli

Sarhoş tekerlek seçerken nelere dikkat edilmeli

Sarhoş tekerlek seçerken nelere dikkat edilmeli
Sarhoş tekerlek seçerken nelere dikkat edilmeli reklam
Bu içerik 153 kez okundu.
Reklam

 

Hareket kabiliyeti bakımından daha özgür olan sarhoş tekerleri kullanacağınız alana göre seçmek, ileride size bir sorun çıkarmaması ve herhangi bir kazaya neden olmaması için çok önemlidir. Sarhoş tekerlekler, mobilyalar, depolardaki taşıyıcı arabaları, alışveriş/market arabaları, standlar, soğutucu-buzdolabı tekerleklerinden tutun fabrika ve tersanelerdeki 800-3000kg arası yükleri taşımak üzere farklı malzeme ve dayanıklılıkta üretilirler.

Sadece üretildiği malzeme değil monteleme şekli ve çapı da kullanım alanına göre çeşitlilik göstermektedir. Döner tekerlek olarak da bilinen sarhoş tekerleklerin işinize en uygununu seçerken seçerken bu kadar çok seçenek arasında bütün özellikleri göz önünde bulundurmanız sizin için faydalı olacaktır. Hem seçeneklerin çok olduğu hem de uygun fiyatların yer aldığı sitelere göz atabilirsiniz. Bunlardan en kapsamlısı uygun sarhoş tekerlek çeşitleri ile yamac.com.tr. Burada cıvatalı, tablalı, pimli ve delikli monteleme çeşitlerinin yanı sıra PVC kaplama, ısıya dayanıklı termoplastik kaplama, poliüretan kaplama gibi zemin ve koşullara dayanıklı sarhoş tekerlekler bulabilirsiniz.

Malzeme çeşitliliğinden dolayı işinize uygun olmayan yanlış tekerlek tercihinde bulunmamanız için kullanım alanına en uygun sarhoş tekerleği seçmelisiniz. Örneğin; ofiste kullanılan kesonların tekerlekleri dekoratif tekerlek kategorisine girmektedir ve hem görünüşleri tasarım olarak göze hoş gelmektedir hem de taşıyacağı kapasite bellidir. Ama fabrikalardaki taşıma arabalarında kullanılan tekerleklerde tasarımdan önce dayanıklılık ve taşıma kapasitesi önemlidir; bu tekerlerde malzeme olarak dayanıklılık açısından döküm tekerlekler kullanılmaktadır.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Trabzon uyarıldı!
Trabzon uyarıldı!
Kesgin’in avukatı davadan çekildi
Kesgin’in avukatı davadan çekildi