Warning: session_start(): open(/opt/alt/php56/var/lib/php/session/sess_7t9g4afk4o1gbbud90p67925l3, O_RDWR) failed: Disk quota exceeded (122) in /home/ajansdolunay/public_html/index.php on line 9
İstanbul Valiliği'nden son dakika İmamoğlu açıklaması!
Reklam
Reklam

İstanbul Valiliği'nden son dakika İmamoğlu açıklaması!

İstanbul Valiliği, İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu'nun Türkiye Afet Müdahale Planı Toplantısına davet edilmediği iddialarını yalanladı. Valilik açıklaması ile birlikte İBB Başkanı İmamoğlu da sosyal medyada yayılan iddiayı yalanladı.

İstanbul Valiliği'nden son dakika İmamoğlu açıklaması!
İstanbul Valiliği'nden son dakika İmamoğlu açıklaması! Admin
Bu içerik 82 kez okundu.
Reklam


İstanbul Valiliği, resmi Twitter hesabında "İlimizde dün meydana gelen deprem sonrasında Cumhurbaşkanı Yardımcımız Fuat Oktay başkanlığında bütün kurumların en üst düzeydeki temsilcilerinin iştirakiyle bir değerlendirme toplantısı yapılmıştır" paylaşımında bulundu. 

 

'İBB BAŞKANI'NIN TOPLANTIYA DAVET EDİLMEDİĞİ İDDİALARI GERÇEĞİ YANSITMIYOR'

Söz konusu paylaşımın devamında şunlar kaydedildi:

 

''Yapılan bu toplantı sonrasında gece boyunca sürecek Afet Acil Durum Yönetmelik Merkezi faaliyetlerinin sabah saat 10:00'da İl Afet ve Acil Durum Müdürlüğü'nün Hasdal Yerleşkesi'nde tekrar değerlendirilmesi kararlaştırılmıi, bugünkü toplantı için katılımcılar bizzat orada bilgilendirilmiş ve davet edilmişlerdr. Sosyal medyada İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı'nın toplantıya davet edilmediği iddiaları gerçeği yansıtmamaktadır.'' EKREM İMAMOĞLU DA YALANLADI 

İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, Türkiye Afet Müdahale Planı Toplantısı'na davet edilmediği iddiasını yalanladı. 

Bir gazetecinin sorusu üzerine iddialara yanıt veren İmamoğlu, ''Genel Sekreter yardımcımız ve diğer arkadaşlarımız orada'' dedi. 

İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu
Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Trabzon uyarıldı!
Trabzon uyarıldı!
Kesgin’in avukatı davadan çekildi
Kesgin’in avukatı davadan çekildi