Warning: session_start(): open(/opt/alt/php56/var/lib/php/session/sess_s3kphpg6ve6ma7bfojqke1qm85, O_RDWR) failed: Disk quota exceeded (122) in /home/ajansdolunay/public_html/index.php on line 9
Son Teknoloji İle Zayıflamak Mümkün
Reklam
Reklam

Son Teknoloji İle Zayıflamak Mümkün

Kilo verdiğimiz zaman lokal fazlalıklarımız kalabilmektedir. Kişilerde olan lokal fazlalıklardan kurtulabilmek için etkin bir yöntem olarak bilinen Zeltiq CoolSculpting bölgesel olarak bulunan fazlalıklardan kurtulabilmek için sıkça tercih edilen etkili bir yöntemdir

Son Teknoloji İle Zayıflamak Mümkün
Son Teknoloji İle Zayıflamak Mümkün reklam
Bu içerik 168 kez okundu.
Reklam

 

Kilo verdiğimiz zaman lokal fazlalıklarımız kalabilmektedir. Kişilerde olan lokal fazlalıklardan kurtulabilmek için etkin bir yöntem olarak bilinen Zeltiq CoolSculpting bölgesel olarak bulunan fazlalıklardan kurtulabilmek için sıkça tercih edilen etkili bir yöntemdir. Daha ince ve dikkat çekici bir vücut isteyenler tarafından rağbet gören CoolSculpting ile çok daha güzel bir siluete sahip olabilirsiniz. Vücudun belli bölgelerinde bulunan bölgesel yağlanmalara karşı kullanılmakta olan bu tedavi yöntemi FDA onaylı olarak sizlere uygulanmaktadır. Yurt dışında yapılmış olan araştırmalara göre çok fazla buzlu dondurma tüketen 3-5 ya arasında bulunan çocukların yanaklarında çökme olduğu gözlemlenmiştir. Bu yöntemde zayıflama da bir nevi bu şekilde olmaktadır.

Yağ kırma yöntemi olarak da adlandırılan Zeltiq uygulaması ile yağ hücreleri dondurularak yok edilmektedir. CoolSculpting tedavi alanları diye baktığımız zaman bel, basen, karın ve kol gibi bölgeler karşımıza çıkmaktadır. CoolSculpting tedavi alanları ve uygulandığı kısımlara bakıldığı zaman ilk olarak yağ hücrelerinin sıfır dereceye kadar soğutulmasının mümkün olduğu alanlarla karşılaşılır. Hedef alınan yağ hücreleri kristalize edilerek yağ hücrelerinin metabolize edilip vücuttan atılması sağlanır. Bölgesel yağ hücreleri ciltte başka herhangi bir hasarın olmaması için cildin özel pedler ile kapatılması sağlanmaktadır. Bu aşmadan sonra yağlanmanın olduğu bölge hafif bir vakum ile uygulama başlığının haznesine çekilmektedir.  Bu sayede yağların bulunduğu bölge kontrollü bir şekilde soğutulmaktadır. Soğutulmuş olan yağ hücreleri düşük sıcaklıklar ile yaşayamadığı için kısa bir süre içerisinde parçalanarak karaciğer ile vücuttan atılmaktadır.

Soğuk lipoliz tedavisi uygulanırken herhangi bir krem ya da anesteziye ihtiyaç duyulmamaktadır. İşlem fazlalıkların bulunduğu tüm bölgeye uygulanabilmektedir. Soğuk lipoliz tedavisi fazla kilolardan kurtulmak için yapılan ya da bunun için tavsiye edilen bir işlem değildir. Vücudunuzda siluet olarak bozuk olan bölgelerin daha düzgün bir görüntüye kavuşması için uygulanmakta olan bir işlem olarak uygulanmaktadır. İşlemde yağ hücreleri, sıfır dereceye kadar kontrollü bir şekilde soğutulmaktadır. Uygulamanın süresi işlemin yapılacak olan bölgenin sorununa göre farklılık göstermektedir. Ancak genel olarak tek bir seans da yeterli olabilmektedir. Oldukça konforlu olarak uygulanmakta olan soğuk lipoliz tedavisinde işlemin ilk 3-4 dakikasında hafif bir sızı hissedilme durumu yaşanılabilir. Uygulamanın geriye kalan süresinde herhangi bir acı ya da ağrı durumu yaşanılmaz.

Soğuk lipoliz tedavisinin etkisi işlemden sonra 2 hafta sonra başlamaktadır. Tedavi edilmiş olan bölgeler gözle görülür bir şekilde küçülmektedir.  Etkinin kendini belirgin bir şekilde gösterebilmesi için 3 aylık bir süreye ihtiyaç duyulmaktadır. Uygulamada yağların %20-40 oranında dondurularak öldürülmektedir. Teknoloji ile herhangi bir cerrahi işlem olamadan oldukça rahat ve konforlu bir şekilde bu sayede selülitlerden ve bölgesel yağlardan kurtulabilmeniz mümkün olmaktadır.

Soğuk lipoliz tedavisi kadın ve herkes için uygulanması mümkün olan bir tedavi yöntemi olarak bulunmaktadır. İşlem sayesinde çok daha güzel bir siluete sahip olmanız mümkündür. Sizin de bölgesel yağlanma ve selülit gibi sorunlarınız varsa ve diyet, egzersiz gibi yöntemler ile mücadele edemiyorsanız soğuk lipoliz tedavisi sizin için de ideal bir tedavi yöntemi olacaktır. Bölgesel olarak oluşmuş olan yağlar için en etkili tedavi soğuk olacaktır. Soğuk sayesinde cildiniz kontrollü bir şekilde soğutularak oldukça başarılı ve hoş bir görünüme bürünecektir. İşlem için en dikkat edilmesi gereken durum işlemin gerçekleşeceği yer ve işlemi yapacak uzmandır. Zeltiq CoolSculpting uygulaması yapılırken yanlış bir şey yapıldığı zaman cildinizde olumsuz sonuçlarla karşılaşmanız içten bile değildir. Bundan dolayı işinde uzman olan CoolClinic gibi firmalar yada güzellik uzmanları ile Zeltiq CoolSculpting  uygulamasını yaptırmanız gerekmektedir. Siz de bölgesel zayıflama için hemen Zeltiq CoolSculpting uygulamasına başvurun ve CoolClinic ile kısa sürede fit bir görünüme kavuşun!

 

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Trabzon uyarıldı!
Trabzon uyarıldı!
Kesgin’in avukatı davadan çekildi
Kesgin’in avukatı davadan çekildi