Reklam
Reklam

Muhammet Enes

Muhammet Enes

Muhammet Enes
Muhammet Enes reklam
Bu içerik 273 kez okundu.
Reklam

 

Merhabalar ben Muhammet. 14.06.1996 Eminönü doğumluyum. Kendime ait bir yaşam tarzım var. Bazen eğlenceli bazen daha sakin bir yaşam tarzını benimsiyorum. Liseyi bitirdikten sonra 2014-2017 yılları arasında özel radyo ve televizyonculuk okuyarak sertifika almaya hak kazandım. Bu sayede farklı yerlerde görev almaya başladım ve hala devam etmekteyim. İşim insanların beni tanımasına çok büyük olanak sağladı.

İşimi Seviyorum

Kendi mesleğimi zevk alarak yapmaktayım. Farklı yerlerde görev yaparak da bunu benimsedim. İstanbul’un sesi, radyo34 gibi yerel televizyonlarda mesleğimi icra etmeye çalıştım. Sosyal medyada da kendime ait alanım bulunmakta. Bununla beraber insanlara eğlenceyi ve yaşam tarzımı yansıtmaya çalışıyorum. Dışarıya çıkmayı, arkadaşlarımla gezmeyi ve eğlenmeyi seviyorum. Yaptığım işten de anlaşılacağı gibi insanlarla iletişimim kuvvetli olduğu için farklı şeyler yapmaktan hoşlanıyorum. Aynı zamanda bir Galatasaraylıyım.

Sosyal Hayat Benim İçin Önemli

Şu an Star Artı FM’de görev yapıyorum. Sosyal hayatımı da işimle beraber götürmekten asla kaçınmıyorum ki her insanın kendine ait bir yaşam alanı bulunuyor. Sosyal yaşantımın geniş olması aslında mesleğim ile de alakalı. İnsanlar beni dinleyerek sevmeye başladı ve bu sonrasında onlarla aile gibi olmamı sağladı. İnsanlarla daha yakın iletişim kurabilmek adına paylaşımlarımı herkese açıyorum ve beni yakından takip etmelerine izin veriyorum. Ben herkesi seviyorum ki takipçilerimin de beni sevmesini sağlayarak güzel bir iletişim ile eğlenceli vakitler geçirmeye çalışıyorum. https://www.instagram.com/muhammetenesofficial/

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Trabzon uyarıldı!
Trabzon uyarıldı!
Kesgin’in avukatı davadan çekildi
Kesgin’in avukatı davadan çekildi