Reklam
Reklam

Trump'tan PKK paylaşımı! Hem de Anadolu Ajansı videosuyla...

ABD Başkanı Donald Trump, eski Başkan Barack Obama döneminde ABD'nin Suriye'deki Kürtlerle değil, PKK ile iş tuttuğu yönündeki bir içeriği, Twitter hesabından paylaştı. Trump'ın retweet ettiği paylaşımın Anadolu Ajansı videosu olması da dikkat çekti.

Trump'tan PKK paylaşımı! Hem de Anadolu Ajansı videosuyla...
Trump'tan PKK paylaşımı! Hem de Anadolu Ajansı videosuyla... Admin
Bu içerik 64 kez okundu.
Reklam


Trump, Twitter hesabında, Hudson Enstitüsü Kıdemli Orta Doğu Uzmanlarından Michael Doran'ın ABD'nin Suriye kararına destek veren paylaşımlarına yer verdi. 

 

"KÜRTLERLE DEĞİL, TÜRKİYE CUMHURİYETİ'NİN CAN DÜŞMANI PKK İLE İŞ TUTTUK"

Başkan Trump, Dorian'ın yaptığı "Obama döneminde  Kürtlerle değil, müttefikimiz Türkiye Cumhuriyeti'nin can düşmanı olan PKK ile iş tuttuk. Bu politikayla Türk-PKK savaşının tohumlarını ekiyor, aynı zamanda Türkiye'yi Rusya'nın kollarına atıyorduk." paylaşımını retweet etti.

 

KISA SÜREDE BİNLERCE PAYLAŞIM VE BEĞENİ ALDI

Trump, Dorian'ın Ocak 2018'de Washington'da katıldığı bir panelde, Anadolu Ajansının (AA) çektiği videoyu kullanarak, "Suriye'nin kuzeyinde gördüklerinize şaşırıyor musunuz? Ben şaşırmıyorum. Ocak 2018'de Obama'nın bizi Türkiye'ye ilişkin koyduğu ikilemi açıklamıştım." paylaşımına da sayfasında yer verdi.Söz konusu paylaşımlar, kısa sürede binlerce beğeni ve paylaşım aldı.
Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Trabzon uyarıldı!
Trabzon uyarıldı!
Kesgin’in avukatı davadan çekildi
Kesgin’in avukatı davadan çekildi