Reklam
Reklam

Sorun Yaşamadan Evinizi Taşıyın

Sorun Yaşamadan Evinizi Taşıyın

Sorun Yaşamadan Evinizi Taşıyın
Sorun Yaşamadan Evinizi Taşıyın reklam
Bu içerik 534 kez okundu.
Reklam

 

Müşterilerinin problem yaşamadan ev taşıma hizmeti almaları için uygun ekipman ve araçlar ile hizmet veren firma evden eve nakliyat şirketleri arasında bu işi en uygun fiyatlara yapan adres olarak biliniyor. Müşterilerinden nakliyat taleplerini web adresinde bulunan form aracılığı ile alan firmada personeller müşterilere anlık olarak telefon numaraları aracılığı ile dönüş yapıyorlar. İşlem öncesi ve işlem sırasında müşterilerin sürekli bilgilendirildiği firma hizmetlerini anahtar teslim yapıyor.

Taşıma İşlemi Nasıl Yapılıyor?

Ev taşıma işlemlerinin kısa sürede tamamlandığı firmada işlemler şu sıra ile gerçekleştirilmektedir:

  • Müşterilerin talep formunu doldurmaları
  • Müşteri ile iletişime geçilmesi
  • Keşif personellerinin adrese giderek rapor tutmaları
  • Taşıma ekibinin sökme ve ambalaj işlemleri yapmaları
  • Eşyaların araca yüklenmesi
  • Eşyaların yeni adrese ulaştırılarak yerleştirme işlemlerinin yapılması

 

Bu işlemleri uzman ve kalabalık bir ekip ile yapan firmada aynı şehir içindeki ev taşıma işlemleri en fazla yarım gün içerisinde tamamlanıyor.

Nakliyat Fiyatları Uygun

Firma müşterilerine sunduğu kaliteli hizmete göre oldukça uygun fiyatlar talep ediyor. İsteyen müşteriler firmanın web adresinde bulunan hesaplama motoruna gerekli bilgileri yazarak kısa sürede fiyatlar hakkında bilgi sahibi olabiliyorlar. Ayrıca sitenin web adresini sıklıkla takip eden kişiler yapılan fiyat kampanyalarında da yararlanabiliyorlar.

Sigortalama Bedeli Çok Yüksek

Müşterilerine sigortalı nakliyat hizmeti veren firma sigorta belgelerinin bir nüshasını da müşterileri ile paylaşıyor. Piyasadaki en güvenilir şirketler ile çalışan firma isteyen müşterilerine şirket bilgilerini de veriyor. Bu bilgiler ile müşteriler sigorta şirketi ile iletişim kurarak sigortanın gerçekliğini teyit edebiliyorlar. Eşyaların 500.000 TL tutarında sigortalandığı firmada gerekli evrak işlemlerini de firma personelleri yapıyorlar.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Trabzon uyarıldı!
Trabzon uyarıldı!
Kesgin’in avukatı davadan çekildi
Kesgin’in avukatı davadan çekildi