Reklam
Reklam

Ücretsiz Ekspertiz İmkanı

Ücretsiz Ekspertiz İmkanı

Ücretsiz Ekspertiz İmkanı
Ücretsiz Ekspertiz İmkanı reklam
Bu içerik 353 kez okundu.
Reklam

Alfaomegaworld.com

Uluslararası evden eve nakliyat profesyonel yapıya sahip firmalar tarafından yürütülen bir hizmet dalıdır. Bu kapsamda uluslararası nakliye konusunda çalışan Alfa Omega firması uzman kadrosu ve taşıma alanındaki tecrübesi ile kalitenin adresi konumunda. 1989 tarihinde gerçekleşen kuruluşu sonrası taşıma alanında faaliyetlerini genişleten Alfa Omega sektörün lider şirketi olmuş durumda. Alfaomegaworld üzerinden de hizmet ve teklif alabileceğiniz firma, taşıma konusunda destek hizmetini de tam zamanlı olarak veriyor.

Ücretsiz Ekspertiz İmkanı

Alfa Omega, taşıma işlemlerine başlamadan önce, eşyaların bulunduğu yerde ücretsiz olarak ekspertiz hizmeti sağlıyor.

Bu hizmet ile;

  • Taşınacak eşyaya yönelik hacim ve miktar belirleniyor.
  • Bu şekilde tespiti yapılan eşyaya uygun paketleme ve ambalajlama malzemesi belirleniyor.
  • Eşyaların paketleme ve taşınma aşamaları için gerekli ekip sayısı tespit ediliyor.
  • Eşya taşımasında kullanılacak araç tespiti yapılıyor.
  • Kırılma riski olan eşyalar için özel hazırlık yapılıyor
  • Taşımada kullanılacak eşya asansörü belirleniyor.

 

Bu şekilde tamamlanan ekspertiz çalışması ile, bütün taşıma işleminin ana çalışma plan ve şekli firma tarafından düzenleniyor.

Profesyonel Paketleme ve Taşıma

Alfa Omega şirketinin en önemli farkı ise, sunduğu profesyonel paketleme hizmeti aşamasında ortaya çıkıyor. Her türlü koşula karşı koruma sağlayan bu paketleme ile nem ve toz tarzı tüm dış etkenlerden de izolasyon sağlanıyor.

Firma paketleme konusunda profesyonelleşmiş ekibi ile hizmet veriyor. Ayrıca Alfa Omega, bu aşamada kullanacağı karton, koli, ambalaj kağıdı, streç, balonlu naylon gibi malzemeleri tek kullanımlık ve sizin eşyalarınız için özel olarak temin ediyor.

Hızlı ve etkili şekilde yapılan bu paketleme işlemi sonrası hazır hale gelen eşyalar için taşıma aşaması başlıyor. Firmanın deneyimli ekipleri özenle bu taşıma işlemini yerine getiriyor. Eşyaların istiflenmesi aşaması da büyük bir dikkatle yerine getiriliyor.

Eşya Depoları ve Gümrük İşlemleri

Alfa Omega, depolama için özel oluşturulmuş, yalıtımı tam depolarda eşyalarınızı saklıyor. Eşyaların taşınması için gerekli tüm gümrük çıkış ve giriş işlemleri de konusunda uzman çalışanlarca firma tarafından yerine getiriliyor. Bu işlemler sonrasında eşyalarınız sigorta kapsamında hedeflenen destinasyona güvenli bir şekilde ulaştırılıyor. Kurulum aşamasında, sizden gelen talep ve talimatlar noktasında hareket edilerek eşyaların teslimi yapılıyor. Bu şekilde yürütülen hizmetin her aşamasına dair bilgilendirme de şirket tarafından yerine getiriliyor.

Uluslararası Standartlarda Hizmet

Alfa Omega, uluslararası ev nakliyesi, ofis eşyaları taşıma, hayvan ve araç nakliyesi ile eşya depolama konularında hizmet veriyor. Uluslararası düzeyde 44 ülkede örgütlü Eurovan kapsamında olan şirket, tüm taşıma işlemlerinde uluslararası standartlarda hizmet sunuyor.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Trabzon uyarıldı!
Trabzon uyarıldı!
Kesgin’in avukatı davadan çekildi
Kesgin’in avukatı davadan çekildi