Warning: session_start(): open(/opt/alt/php56/var/lib/php/session/sess_gqpmdd61g1rb0e8fmctfhojk37, O_RDWR) failed: Disk quota exceeded (122) in /home/ajansdolunay/public_html/index.php on line 9
Independent Türkçe teröre hizmet ediyor! Skandal üstüne skandal
Reklam
Reklam

Independent Türkçe teröre hizmet ediyor! Skandal üstüne skandal

Genel Yayın Yönetmenliği'ni Nevzat Çiçek'in yaptığı İngiliz kaynaklı ve Suudi sermayeli Independent Türkçe yaptığı haberlerle Türkiye aleyhinde operasyon yapmaya devam ediyor.

Independent Türkçe teröre hizmet ediyor! Skandal üstüne skandal
Independent Türkçe teröre hizmet ediyor! Skandal üstüne skandal Admin
Bu içerik 100 kez okundu.
Reklam


İngiliz kaynaklı ve Suudi sermayeli Independent Türkçe kurulduğu günden bu yana adeta bir operasyon sitesi olarak görevini yürütüyor. Türkiye'nin Barış Pınarı Harekatı öncesi ve sonrasında tüm ülkelerin Türkiye'ye karşıt tutum sergilemelerinin ardından Avrupa'daki teröristler sokaklarda Türk bayraklı araçlara saldırdılar. Havalimanlarında Türk yolculara saldırıp uçuşlarını engellediler. Son olarak Londra'da Sancaktepe Belediye Başkanı Şeyma Döğücü'ye saldırdılar. İki gün önce Norveç'in Oslo kentinde içerisinde aylık bebekleriyle teröristlerin saldırısına uğrayan çiftin haberlerini 'İki karşıt görüşlü eylem çakıştı' diye verdi. Teröristbaşı 'Mazlum Kobani' kod isimli Şahin Cilo'yu komutan olarak servis ettiler. Bu kadar skandalın ardından Independent Türkçe  Genel Yayın Yönetmeni Nevzat Çiçek isimli şahıs gelen tüm tepkilere aldırmadan şu açıklamayı yaptı:

 

"TERÖRİSTLERİ MASUM GÖSTERMEK ÇOK SESLİLİKMİŞ"

"Çok sesliliğe Doğru-Özgün ve saygın haberciliğe inanıyoruz... Yayın politikamız bazılarına ters gelebilir Haberimiz doğru değilse Tarafların görüşlerine yer vermiyor ve objektif değilse bizi uyarın Size bu sözleri verdik."

 

TERÖRİSTBAŞINA 'KOMUTAN' DEDİLERTERÖRİSTLERLE SİVİL İNSANLARA KARŞIT GÖRÜŞ DEDİLER

 

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Trabzon uyarıldı!
Trabzon uyarıldı!
Kesgin’in avukatı davadan çekildi
Kesgin’in avukatı davadan çekildi