Warning: session_start(): open(/opt/alt/php56/var/lib/php/session/sess_4te4e02tdmo726gmo7621faj80, O_RDWR) failed: Disk quota exceeded (122) in /home/ajansdolunay/public_html/index.php on line 9
GÜNDEMDEN BAŞLIKLAR VAN GAZETESİN'DE
Reklam
Reklam

GÜNDEMDEN BAŞLIKLAR VAN GAZETESİN'DE

GÜNDEMDEN BAŞLIKLAR VAN GAZETESİN'DE

GÜNDEMDEN BAŞLIKLAR VAN GAZETESİN'DE
GÜNDEMDEN BAŞLIKLAR VAN GAZETESİN'DE reklam
Bu içerik 88 kez okundu.
Reklam

 

Haberler dijital ortama düştüğünden bu yana doğruluk paylarında fazlasıyla düşüş yaşanmakta. Bu düşüş okuyucu kitlesinin haberlere olan güvenini sarsmıştır. Okuyucular bu sorunu güvendikleri sitelerden haberler okuyarak giderebilmiştir.Van haber güvenilir sitelerden birisidir. Yaptıkları özgün, tarafsız ve güncel haberlerle diğer haber sitelerinden daha fazla kitle kazanabilmiş. İnternet haberciliğinin gelişmesini göz ardı etmeyen site, bu gelişmeyi yakından takip ederek kendisini buna uygun olarak güncelleyebilmiş. Sitenin pek çok artısı olmasıyla beraber halen bu artıları nasıl arttırabilirim demesiyle güçlü ve başarılı bir site olduğunu bir kez daha ortaya koyuyor.

Van gazetesi haberleri gazeteden takip etmeyi sevenler için ana menüsünde gazetelerin manşetlerinin olduğu bir bölüm yapmış. Neredeyse tüm gazetelerin manşetlerine buradan ulaşarak ilginizi çeken gazeteleri satın almanızı sağlamışlar. Bu yönüyle neredeyse tüm haber sitelerinde olmayan bir özelliği kendi sitesin de yer vermiş. Sitede en son yüklenen haberler en üstte yerini alıyor. Haberler yüklendikçe önce en son yüklenen kısımda daha sonra ise eklendikleri kategoride yerini alıyor. Haberler yazılı olmakla beraber videolu haberlerde site mevcut. Videolu haberlerin alt kısmında kısa biçimde anlatımda var.

Van haber sitesin ekonomik parametreler eklenerek ekonomiyi takip edenler düşünülmüş. Anlık dolar, eurove altın parametreleri bu kategoride sizlere sunuluyor. Burçların yorumlarına bakmak isteyenler için burç köşesi eklenmiş siteye. Tüm burçların günlük yorumları özel burç yorumcuların kaleminden sizlere aktarılmış. Sinemada en son ki filmleri ana menüde ki kategori altında sizlere göstererek sizlerin beğeneceği bir filmi vizyondan düşmeden gidip izlemeniz hedeflenmiş.

Van gazetesi Van ilinin yerel haber sitesi olmasıyla Vanlıların en büyük haber kaynaklarından olmayı başarabilmiş. Van ilinde yapılan ve yapılması muhtemel olayları sizlere bildirerek olaylardan en hızlı biçimde haberdar olmanızı sağlıyor. Haberlerin de görsel sayısı fazla olmasıyla haberleri okurken yaşanılan can sıkıntısı büyük oranda azaltılmış. Birbirinden değerli ve başarılı köşe yazarlarını özel bir yerde siz değerli okuyucuların bilgilerine sunmalarıyla yazım kadrosuna olan güvenlerini ayan beyan ortaya koymuş. Namaz vakitlerine yine bu site üzerinden ulaşabilmeniz mümkündür.

https://www.vangazetesi.com

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Trabzon uyarıldı!
Trabzon uyarıldı!
Kesgin’in avukatı davadan çekildi
Kesgin’in avukatı davadan çekildi