Warning: session_start(): open(/opt/alt/php56/var/lib/php/session/sess_clqcamd02vd73bh1hhoa8bncr1, O_RDWR) failed: Disk quota exceeded (122) in /home/ajansdolunay/public_html/index.php on line 9
Eskişehir Enerji Kimlik Belgesi Almak İsteyenler İçin Vav Mühendislik
Reklam
Reklam

Eskişehir Enerji Kimlik Belgesi Almak İsteyenler İçin Vav Mühendislik

Eskişehir Enerji Kimlik Belgesi Almak İsteyenler İçin Vav Mühendislik

Eskişehir Enerji Kimlik Belgesi Almak İsteyenler İçin Vav Mühendislik
Eskişehir Enerji Kimlik Belgesi Almak İsteyenler İçin Vav Mühendislik reklam
Bu içerik 139 kez okundu.
Reklam

 

Binalarınızda yaşam kalitenizin üst seviyede olmasını istiyorsanız binaların yalıtımlarına önem vermeniz gerekiyor. Bu sayede kaliteli bir şekilde enerji verimliliği sağlanır. Enerji verimliliği üst seviyede olan bina tasarruf açısından da katkı sağlayacaktır. Daha hızlı ısınacak ve buda maddi açıdan yardımcı olacaktır. Yeni yapılan binalarda bunu sağlayabilmek için enerji kimlik belgesi zorunlu hale getirilmiştir. Kimlik belgesi sayesinde binanızın enerji verimliliği profesyonel bir şekilde olacaktır. Bu belgeyi alabilmeniz için ilgili yetkili kurumlara başvurmanız gerekiyor. Günümüzde iskan alabilmeniz için de bu belgenin tamamlanmış olması gerekir. Enerji kimlik belgesi sayesinde binanızda kullanılan mekanik sistemin yasal kapsam içerisinde en iyisi olması sağlanacaktır.

Enerji Kimlik Belgesinin Yararları

Enerji kimlik belgesinin birçok yararı bulunuyor. Öncelikle binanızda ısı yalıtımının üst düzey olmasına katkı sağlıyor. Binanızı veya dairenizi satacağınız zaman bu belgenin olması güvenilir olduğunu gösterecektir. Bu sayede daha hızlı bir şekilde satma veya alma işlemini yapabilirsiniz. Evin ısı konforu artar. Isının kaybolmasının önüne geçilir. Buda faturalarınıza olumlu bir değer olarak yansır. Bundan dolayı yeni yapılan binalarda bu kimlik belgesi zorunlu hale getirilmiştir. Yasal düzenleme sayesinde bu belgeye sahip olan kişiler daha az emlak vergisi ödeyeceklerdir. Ayrıca satım işlemi sırasında da kesinlikle bu belgenin olması zorunlu olacaktır. Bunun için geç kalmadan bu belgeyi almaya özen gösterin.

Enerji Kimlik Belgesi Nereden Alınır

Enerji kimlik belgesi alacaksanız bu konuda hizmet veren firmaları tercih edin. Bu firmanın kesinlikle kurumsal olması ve yetkili olması gerekir. Bu sayede sağlıklı bir sonuç alabilirsiniz. Eskişehir enerji kimlik belgesi konusunda profesyonel bir hizmet içeriğini alanında uzman kadro ile sağlayan  Vav Mühendislik adresi size yardımcı olacaktır. Nasıl bir yol izlenmesi gerektiği konusunda da destek sunan firma sektörde başarı grafiği ile dikkat çekmektedir. Yeni yapılacak olan binalardan bu belgenin zorunlu olmasından dolayı firmadan hızlı ve güvenilir bir şekilde destek alabilirsiniz. Alınan belgenin geçerlilik süresi yasalarda 10 yıl olarak belirlenmiştir. Bu süre sonunda tekrar alınması yasal kapsam içerisinde yer alır.

 

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Trabzon uyarıldı!
Trabzon uyarıldı!
Kesgin’in avukatı davadan çekildi
Kesgin’in avukatı davadan çekildi