Reklam
Reklam

İstanbul’da Dudak Dolsugu Hakkında Bilmeniz Gerekenler

İstanbul’da Dudak Dolsugu Hakkında Bilmeniz Gerekenler

İstanbul’da Dudak Dolsugu Hakkında Bilmeniz Gerekenler
İstanbul’da Dudak Dolsugu Hakkında Bilmeniz Gerekenler reklam
Bu içerik 234 kez okundu.
Reklam

 

Yıllar geçtikçe erkekler ve kadınlar dudaklarında hacim elde etmek için her türlü dolguları, masaj, cihaz ve enjeksiyon ürünlerini kullandılar. Siz de Angelina Jolie veya Kylie Jenner gibi dudaklara sahip olmak istiyorsanız, endişe etmenize gerek yok çünkü bu mümkün. Dudaklarınızın hacmini kalıcı olarak artırmanın yolları var. Ancak biz geçici dolguların daha iyi bir seçenek olduğuna inanıyoruz. Sonuçta, kalıcı dolgun dudaklar, yüzünüzün dinamikleri doğal yaşlanma ile tekrar değiştiğinde on yıl sonra garip görünebilir. Sizi arzu ettiğiniz dudaklara kavuşturacak dudak dolgusu İstanbul, Nişantaşı'nda Dr. Mustafa Karataş Kliniği'nde uygulanmaktadır. Dudak dolgusu hakkında daha fazla bilgi veye randevu almak için sitemize www.drmustafakaratas.com göz atabilirsiniz.

Dudak Dolgusu Nedir?

Dudaklar için en popüler tedavilerden biri enjekte edilebilir dolgu maddeleridir. Bu maddeler dermal dolgu maddeleri olarak da bilinir. Dudak dolgularınızın ömrü, seçilen ürüne ve kişiye özgü faktörlere bağlı olacaktır. Prosedürün kendisi 30 dakika sürer ve işlem süresinde rahatsızlıkları önlemek adına dudaklarınız işlem öncesinde uyuşturulabilir.

Dudak Dolgusunun Avantajları

Dudak dolgusunun pek çok avantajı bulunmakta. Bunlardan ilki şüphesiz dudaklarınızın hacminin artması. İstediğiniz görünümdeki dolgun dudaklar sizi mutlu etmenin yanı sıra özgüveninizi de arttırır. Dudak dolgusu yaptıran pek çok kadın özel hayatlarında daha iyi ve daha özgüvenli hissettiklerini belirtiyor. Dudak dolgusu aynı zamanda dudaklarınızın çizgisini tanımlar. Dudaklarınızı abartılı gösteren dudakların üst kısmında yer alan dudak çizgisini veya dudakların altında kalan dudak çizgisini istediğiniz şekilde ayarlar.

Dudak dolguları cerrahi olmayan prosedürlere girer. Herhangi bir iz veya dikiş olmadan dudak enjeksiyonu uygulanır. Dikiş olmadığı için dikişlerin iyileşme süresi için ekstra bir bekleme süresine de ihtiyaç duymazsınız. Böylece dudak dolgusu sizlere anında başarılı sonuçlar veren, cerrahi olmayan bir çözüm sunarlar. Dudak dolgu maddelerinin bir başka avantajı da herhangi bir iyileşme süresi gerektirmemeleri ve saatler içerisinde normal rutininize geri dönebilmenizdir. Dudak dolgusu operasyonu sayesinde saatler içinde daha çekici ve daha büyük dudaklar elde edersiniz.

Dudak Dolgusu Dezavantajları Var Mı?

Dudak dolgusu dezavantajlarını sıfıra indirmek için doktorunuzun sahip olduğu rol yadsınamaz derecede büyüktür. Estetik anlamda her enjeksiyon tedavisi profesyonelce gerçekleştirilmeye ihtiyaç duyar. Dr Mustafa Karataş ve ekibi tarafından büyük ilgi, özen ve titizlikle uygulanan dudak dolgusu İstanbul, Nişantaşı'nda bulunmakta olan kliniğimizde en çok ilgi gören tedavilerden biridir.

Yağ ve kollajen enjeksiyonları dudak dolgusu için kullanılan en yaygın iki dolgu maddesidir. Yağ dolgularındaki yağ kendi vücudunuzdan alınır, bu nedenle yan etkisi yoktur. Cerrahi işlemlere kıyasla dudak dolumları çok daha güvenli ve avantajlıdır. Komplikasyon riski ise oldukça düşüktür.

 

Dudak Dolgusu Operasyonu Ağrılı Mıdır?

Dudak dolgusu operasyonu ağrılı olabilir çünkü dudaklar oldukça hassastırlar. Enjeksiyon işlemleri herhangi bir bölgesel uyuşturma yapılmadan uygulanırsa muhtemelen canınızı acıtırlar. Tabii ki farklı insanlarda farklı acı eşikleri bulunur. Bazı insanlar azıcık acıya bile reaksiyon gösterirken bazıları ise bunu umursamaz. Daha önce hiçbir estetik işlem yaptırmamış olan hastaların bazıları dudak dolgsu yaptırırken kayda değer bir acı hissetmezler fakat bir kısmı enjeksiyon işlemi sırasında uyuşturulmuş dudakları tercih ederler. Ağrı konusunda endişeleriniz var ise dudak dolgusu işlemi başlamadan uyuşturma kremi sürülerek bile endişeleriniz giderilmektedir. Dr. Mustafa Karataş sizin endişelerinizi göz önünde bulundurarak arzu ettiğiniz şekilde dudak dolgusu işlemini tamamlar. Sizi hayalinizdeki dudaklara kavuşturacak dudak dolgusu İstanbul, Nişantaşı'ndaki kliniğimiz kadar size yakın!

 

 

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Trabzon uyarıldı!
Trabzon uyarıldı!
Kesgin’in avukatı davadan çekildi
Kesgin’in avukatı davadan çekildi