Reklam
Reklam

Gebze Evden Eve Nakliyat

İstanbul ve Kocaeli ilçelerine ev taşıma hizmeti veren firmamız, profesyonel br çalışma anlayışna sahiptir. Taşıma işlemleri sistematik bir şekilde gerçekleştirilmektedir.

Gebze Evden Eve Nakliyat
Gebze Evden Eve Nakliyat reklam
Bu içerik 655 kez okundu.
Reklam

                                 

İstanbul ve Kocaeli ilçelerine ev taşıma hizmeti veren firmamız, profesyonel br çalışma anlayışna sahiptir. Taşıma işlemleri sistematik bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Gebze evden eve nakliyat ekipleri, yatak odası takımlarını, oturma gruplarını ve beyaz eşyaları özenle paketlemektedir. Ayrıca paketlenen eşyalar dikkatli bir şekilde araçlara yerleştirilmektedir. Firmamız tüm eşyaların sökümü veya montajı noktasında da ücretsiz destek sağlamaktadır. Gebze evden eve nakliyat 1+1, 2+1, 4+11, dubleks ve farklı büyüklüklere sahip olan daireleri 1 iş günü içerisin de taşımaktadır. Nakil süreci boyunca eşyaların deforme olmaması veya çevresel şartlardan doolayı zarar görmemesi için her türlü önlem alınmaktadır. Ayrıca firmamız sigortalı evden eve taşımacılık hizmeti de vermektedir.

Gebze Ev Taşıma Firması

Ekonomik hizmet veren Gebze ev taşıma firması, ofis, komple yük ve parça mobiya taşıma gibi destekler de sağlamaktadır. Yüksek katlı apartmanlar için tahsis edilen asansör sistemleri, 15 kata kadar ulaşabilmektedir. Hekimoğlu nakliyat bünyesinde kapalı kasa kamyon, kamyonet gibi sayısız araç modeli bulunmaktadır. Bu araçlar da yer alan sistemler sayesinde nakil güvenliği maksimum biir seviyeye getirilmektedir. Gebze ev taşıma firması, Gebze’nin tüm mahalle ve semtlerine 1 iş günü içerisin de ekip yönlendirmektedir. Müşterilerimizin talepleri ve eşya sayıları dikkate alınarak taşıma maliyetleri belirlenmektedir. Ayrıca Gebze evden eve nakliyat şirketimiz, ambalajlama, kurulum gibi  ekstra hizmetleri ücretsiz bir şekilde gerçekleştirmektedir.

Gebze Ofis Taşıma

Firmamız, her alanda olduğu gibi kurumsal yük taşıma noktasında da profesyoneldir. Çalışma ortamlarında, şirketlerde ve bürolar da yer alan tüm eşyalar Gebze ofis taşıma firmamız tarafından nakil edilmektedir. Yine Gebze’den Ankara’ya, İzmir’e ve Bursa’ya da sevkiyatlar düzenlenmektedir. Şirket mobilyalarının montajı marangoz ustalarımız tarafından gerçekleştirilmektedir. Gebze ofis taşıma, ev taşıma, parça eşya ve şehirlerarası evden eve nakliyat hizmetlerinin tamamı k3 belgeli araçlar ile verilmektedir. Özellikle de firmamıız her zaman resmi evraklarını eksiksiz bir şekilde tamamlamaktadır.

Gebze Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Ümraniye  evden eve nakliyat firmamız, mümkün mertebe ekonomik bir  hizmet sunmakttadır. Eşya sayısının çok olması durumunda yüzde 40’aa varan indirimler yapılmaktadır. Şehirlerarası ev taşıma hizmetleri ise 1000 Türk Lirasından başlamaktadır. Firmamızın araç modelleri yeni olduğu için ekonomik yakıt tüketim özelliğine sahiiptir. Bu nedenle de nakliye maliyetleri büyük ölçü de düşürülmektedir. Gebze evden eve nakliyat şirketimiz sayesinde sorunsuz bir taşıma süreci geçirebilir ve profesyonel bir hizmet alabilirsiniz.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Trabzon uyarıldı!
Trabzon uyarıldı!
Kesgin’in avukatı davadan çekildi
Kesgin’in avukatı davadan çekildi