Reklam
Reklam

Güvenilir Marka

Güvenilir Marka

Güvenilir Marka
Güvenilir Marka reklam
Bu içerik 124 kez okundu.
Reklam

 

Elektrik tesisatı işlerinde kullanıma müsait her türlü malzemenin tasarım ve üretim işlerini titizlikle yürüten Günsan Elektrik, bu alanda ülkede önde gelen bir kaç markadan biri olabilmiş, güvenilir bir firma. 1982 yılında üretime başlayan firma, endüstriyel tesislerinde kaliteli, ekonomik ve verimli tesisat ürünlerini modern ve ihtiyaca yanıt verir şekilde tasarlayarak, üretiyor. Bu ürünler içerisinde prizler, grup prizler, otomatik sigorta ürünleri, kompakt şalterler, kaçak akım rölesi, sigorta kutuları, kablo kanalları ve anahtar priz modelleri türünde malzemeler bulunuyor.

Kurumsallaşmış Yapı

Günsan Elektrik kendi modern üretim tesislerinde, kullandığı teknoloji ve deneyimi sayesinde tesisatlarda kullanılan anahtar ve priz seçenekleri konusunda kaliteli malzeme kullanarak üretim gerçekleştiriyor. Kurumsal yapısı ile farkını ortaya koyan firma her ihtiyaca uygun tasarım olanak ve imkanına sahip bulunuyor. Ülke içine olduğu kadar yurt dışına da ürün satışı yapan Günsan Elektrik trend ürünleriyle çizgisini sürekli ileri taşıyor.

Bol Ürün İmkanı

Günsan Elektrik, kalitesi altında kaçak akım rölesi ve kauçuk priz gibi her türden elektrik tesisat malzemesini çok geniş bir ürün skalası içinde tasarlıyor ve üretiyor. Firmanın kendi oluşturduğu alt markaları olan Visage, Fantasy, Radius, Valta ve Eqona isimleri altında en kullanışlı ve ekonomik malzemeler birbirinden daha tarz olarak sunuluyor. Firma çıkardığı seriler ile birçok model ve renk seçeneği de sağlıyor. Firma makul fiyat dengesi altında, priz ve diğer malzemeleri sürekli şekilde müşterilerine sunuyor.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Trabzon uyarıldı!
Trabzon uyarıldı!
Kesgin’in avukatı davadan çekildi
Kesgin’in avukatı davadan çekildi