Reklam
Reklam

Falcao’nun Sakatlık Durumunda Son Dakika Gelişmesi

Falcao’nun Sakatlık Durumunda Son Dakika Gelişmesi

Falcao’nun Sakatlık Durumunda Son Dakika Gelişmesi
Falcao’nun Sakatlık Durumunda Son Dakika Gelişmesi reklam
Bu içerik 564 kez okundu.
Reklam

 

Falcao cephesinde önemli gelişmeler yaşanmaya devam ediyor. Taraftarın yaz döneminde çok büyük umutlarla beklediği ancak bir türlü isteneni alamadığı oyuncusunu bekleyişi sürüyor. Sakatlığının üzerinden çok uzun bir süre geçmiş olmasına rağmen henüz takım ile birlikte sahaya çıkmış değil. Buda önemli bir hayal kırıklığı beraberinde getiriyor. Son olarak takıla birlikte çalışmaya başladığı haberleri ve bir fotoğraf geldi. Ancak yıldız oyuncunun hala takımla sahaya çıkma noktasında hazır olmadığı belirtildi. Galatasaray takımını yakından takip eden muhabirlerin edindiği bilgiye göre ise oyuncunun yarım sezonu kapattığı yönünde görüş bildirdi. Betpas harika bir deneyim yaşama şansı sunuyor.

Yıldız Oyuncunun Bekleyişi Sürüyor

Sakatlığı süren yıldız oyuncu hakkında çeşitli spekülasyonlar devam ediyor. Kulübün oyuncu hakkındaki süreci doğru yönetememiş olması da bunu beraberinde getiriyor. Sahada kendisinden çok şey beklenen isim için dönüş tarihi ikinci yarı olarak belirlendi. Kariyerinde çok önemli bir başarı performansı eklemek isteyen oyuncunun neler yapacağı merakla bekleniyor. Sahada ondan goller bekleyen taraftarına sözünü tutmak için elinden geleni yaptığı gelen bilgiler arasında. Oynamak için çok mücadele eden oyuncunun sakatlığı hakkındaki gelişmeler ise net bilgi vermiyor. Sağlık heyetinden gelen açıklamalarda net olmasa da ilk yarının tamamen kapandığı yönünde görüşler hakim. Bu durum beraberinde ciddi bir forvet sorununu da beraberinde getiriyor.

Galatasaray Yine Forvetsiz Bir Süreç Yaşadı

Geçtiğimiz sezon forvetsiz oyunu ile taraftarın tepkisini çokça alan yönetim, hem ara transfer döneminde hem de yaz transfer döneminde kadrosunu ciddi isimlerle güçlendirdi. http://manunuri.org/ Ancak hesaplarda olmayan sakatlıklar nedeniyle yeniden bir forvetsizlik süreci de yaşanmış oldu. Ara transfer döneminde bu durumun nasıl çözüleceği merak ediliyor. Fatih Terim kadroya yeni bir oyuncu isterken, yönetimin bunu yapabilecek bütçesinin düşük olduğu öne çıkıyor. Nasıl bir sonuç bulunacağı ve hangi hamlenin yapılacağı ise ara transfer sezonunun başlaması ile belli olacak. Gol yollarında takımın sorununu çözecek olan isimlerle anlaşılması bekleniyor.

Reklam
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İmamlar AKP’li belediyeden özel plaj günü istedi
İmamlar AKP’li belediyeden özel plaj günü istedi
Trabzon uyarıldı!
Trabzon uyarıldı!