Reklam
Reklam

Marcelo Guedes’ten Irkçılık ve Taciz Açıklamaları

Marcelo Guedes’ten Irkçılık ve Taciz Açıklamaları

Marcelo Guedes’ten Irkçılık ve Taciz Açıklamaları
Marcelo Guedes’ten Irkçılık ve Taciz Açıklamaları reklam
Bu içerik 162 kez okundu.
Reklam

Marcelo Guedes’ten Irkçılık ve Taciz Açıklamaları

 

Bad Gone taraftar grubu ile sorunlar yaşayan ve gündemde adı sık sık konuşulan aynı zamanda Beşiktaş’ın da eski oyuncusu olan Marcelo Guedes’den ırkçılık ve taciz ile ilgili açıklamalar geldi. Başarılı futbolcu yaptığı açıklamalarda ırkçılık ve taciz ile ilgili her zaman dik bir duruş sergileyeceğini aktardı.

 

Sosyal medya üzerinden sık sık açıklamalar yapan Marcelo Guedes son olarak Benfica ve Leipzing maçlarından sonra Lyon takımının en ateşli taraftar grubu olan Bad Gone ile sorunlar yaşamış ve tehditler almıştı. Marcelo Guedes resmi sosyal medya hesabı üzerinden bu tartışmalar ile ilgili açıklamalarda bulundu. Bu tartışmaları bixbet üzerinden de detaylıca görebiliyorsunuz.

 

MarceloGuedes’in Açıklamaları

 

Son derece çalışkan ve her zaman dürüstlüğü tercih eden bir aileden geldiğini aktararak açıklamalara başlayan Marcelo Guedes aynı zamanda futbolun onun için bir tutku olduğunu ve futbol ile aralarında çok büyük bir bağlılık olduğunu aktardı. Bixbet yeni giriş ile oyuncunun profilini inceleyebilirsiniz.

 

Oynadığı diğer takımlar ile şampiyonluk yaşayan ve yepyeni bir macera için Lyon’u tercih ettiğini açıklayan Marcelo Guedes her zaman gerek takıma, gerekse de taraftarlara büyük bir saygı duyduğunu ve her zamanda duracağını aktardı.

 

Irkçılık ve Tacize Karşı Dik Dururum!

 

Marcelo Guedes açıklamalarına ırkçılık ve taciz ile ilgili yaptığı açıklamalar ile devam etti. Marcelo Guedes her ülkenin, her takımın farklı kültürleri ve geleneklere sahip olduğunu belirtir iken çok sevdiği futbolun işi olduğu için çok şanslı hissettiğini belirtti.

 

Bad Gones taraftar grubunun geçen seneden bu yana Marcelo Guedes ile ilgili çeşitli karalama kampanyaları yürüttüğünü belirten oyuncu son olarak da Benfica ile oynana Şampiyonlar Ligi karşılaşmasında tehditler aldığını belirtti. Bad Gones taraftar grubu ile ilk kez sorun yaşayan futbolcu olmadığını aktaran Marcelo Guedes aynı zamanda gelen tüm tehditlere karşı dik duracağını ve pabuç bırakmayacağını aktardı.

 

Kaynak : Bixbet giriş

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Trabzon uyarıldı!
Trabzon uyarıldı!
Kesgin’in avukatı davadan çekildi
Kesgin’in avukatı davadan çekildi