Reklam
Reklam

Kaliteli Ürün Uygun Fiyat

Kaliteli Ürün Uygun Fiyat

Kaliteli Ürün Uygun Fiyat
Kaliteli Ürün Uygun Fiyat reklam
Bu içerik 295 kez okundu.
Reklam

 

Uzun yıllardır matbaa sektöründe bulunan İstanbul Ofset online matbaa alanında ve promosyon hizmetlerindeki geniş tecrübesini ortaya çıkardığı birbirinden kaliteli ürünleri ile gösteriyor. Teknolojik gelişmelerin oldukça etkilediği sektörler arasında yerini alan matbaacılıkta, tüm bu gelişmeleri yakından takip eden firma, modern baskı makine ve ekipmanlarıyla çalışmalarını çeşitlendiriyor.

Ürün Çeşitleri

İstanbul Ofset, afiş - posterden amerikan servislere, bloknotlardan broşürlere, dergilerden kataloglara, kitaplardan takvim ve ajandalara kadar onlarca çeşit ürünü mükemmel baskı kalitesi ve yüksek hız ile sunuyor. Online matbaa alanında da sürekli güncellemeler ile kendini yenileyen firma baskı işlerinde ise dijital baskı, ofset baskı, tampon baskı ve serigraf gibi tekniklerle doğru baskı usullerini sorunsuz şekilde uyguluyor.

Son Teknolojiye Sahip Makine Parkı

Firma, küresel bazda gerçekleşen tüm teknolojik gelişmeleri yakından izleyen ve ar-ge çalışmalarını devamlı sürdüren yapısı ile standart üstü hizmet sunuyor. Bu kapsamda özellikle son teknolojiye sahip tesisleri ve makine parkı ile tüm baskı işlemlerini yaparak zarf, katalog, antetli kağıt, broşür, sunum dosyası, insert, afiş, bloknot, el ilanı, etiket, poster, ajanda, bardak altlığı, takvim, karton çanta, magnet, mause pad, kitap ayracı, makbuz form gibi tüm ihtiyaçlara cevap veriyor.

Her Tür Talebe Yanıt Veren Sistem

Firma, profesyonel çalışanları ile tasarımını ve basımını gerçekleştirdiği her tür matbaa ürününü sizden gelen renk ve adet isteğine göre sizlere noksansız ulaştırıyor. Uzman ekipleri ve modern makine tesisleri ile katalog tarzı ihtiyaçlarınız firma tarafından eksiksiz biçimde karşılanıyor. İstanbul Ofset'in özenli çalışma sistemi içerisinde, size uygun iyi bir katalog tasarımı hazır olur ve beğeninize sunulur.

En Uygun Fiyatlarla Matbaacılık

İstanbul Ofset, tasarımdan üretime her aşamada kendi başına çalışma ve üretim kapasitesine sahip olduğundan, matbaacılık alanında en uygun fiyat imkanlarını da müşterilerine sunabiliyor. Her tür basım işinde daima en yüksek kaliteyi, imal edilebilecek en uygun fiyat garantisi ile üreten firma, katalog fiyatları noktasında da aynı müşteri odaklı yaklaşımını devam ettiriyor. Online matbaa hizmetleri alanında firma, öncü konumda bulunuyor.

 

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Trabzon uyarıldı!
Trabzon uyarıldı!
Kesgin’in avukatı davadan çekildi
Kesgin’in avukatı davadan çekildi