Reklam
Reklam

Kar yağışı için son dakika alarmı verildi! Ve lapa lapa geliyor

Son dakika haberi: Soğuk havalar yurdun büyük kesimini etkisi altına alırken Meteoroloji'den peş peşe açıklamalar gelmeye devam ediyor. Ankara dahil olmakla birlikte İç Anadolu'da birçok kentte kar yağışı gece saatlerinden itibaren etkisini hissettireceği belirtilirken İstanbul'da da yağışlı havanın etkili olacağı bilgisi geçildi. Öğrenci ve veliler ise valiliklerden 'Okullar tatil edildi' açıklamasına kilitlendi.

Kar yağışı için son dakika alarmı verildi! Ve lapa lapa geliyor
Kar yağışı için son dakika alarmı verildi! Ve lapa lapa geliyor Admin
Bu içerik 124 kez okundu.
Reklam


Son dakika haberi: Yurdun büyük bir kesimin etkili olan soğuk ve yağışlı hava birçok bölgede kar şeklinde görülürken Meteoroloji'den açıklamalar gelmeye devam ediyor. Ankara'da geçtiğimiz hafta etkili olan kar yağışının etkisini azaltsa da zaman zaman yağmurla birlikte görülmesi beklenirken, Doğu Anadolu, İç Anadolu ve diğer bölgelerdeki birçok ilde kar yağışı hafta başından itibaren etkili olacak.

 

OKULLAR TATİL OLACAK MI?

Son dakika: Yurdun birçok ilinde devam eden ve yağması beklenen kar yağışıyla birlikte öğrenci ve veililer okulların tatil edilip edilmeyeceği konusunda merak içerisinde. Okulların tatil edilmesiyle son dakika açıklaması geldiği anda haberimizden takip edebilirsiniz.

ANKARA HAVA DURUMU

Ankara'da geçtiğimiz son 15 gündür etkili olan soğuk ve yağışlı hava yeni haftada da etkisini hissettirecek. Pazartesi'nden itibaren 0 dereceye kadar düşmesi beklenen hava sıcaklığıyla birlikte karla karışık yağmur da görülecek. Çarşamba gününe kadar etkili olması beklenen yağışlı havanın perşembe gününden itibaren açması bekleniyor.

Ankara'da okulların tatil edilip edilmeyeceği ile ilgili resmi açıklama geldiği anda haberimizde yer alacaktır.

Son dakika! Ankara hava durumu 5 günlük tahmin

İSTANBUL HAVA DURUMU

10 gündür soğuk havanın etkisinde olan İstanbul'da kar yağışı için bekleyiş devam ederken Meteoroloji'den son dakika açıklaması geldi. Yapılan açıklamaya göre; İstanbul'da haftanın ilk günlerinde soğuk ve yağmurlu hava etkili olurken şiddetli rüzgar da görülecek. 

Son dakika! İstanbul hava durumu tahminleriEDİRNE HAVA DURUMU - EDİRNE'DE OKULLAR TATİL Mİ?

Balkanlardan gelen soğuk hava dalgasıyla birlikte Edirne'de kar yağışı pazar gecesinden itibaren başlayacak. Pazartesi günü yoğun olması beklenen kar yağışı ile birlikte sıcaklık 1 dereceye kadar inecek. Kar yağışının salı günü gece saatlerine kadar devam etmesi bekleniyor. 

Edirne'de okullar tatil olacak mı sorunun cevabını merak eden öğrenci ve veliler Edirne Valiliği'nden açıklama bekliyor. Valilikten tatil ile ilgili son dakika açıklaması gelmesi durumunda haberimizde yer alacaktır.KIRKLARELİ HAVA DURUMU - KIRKLARELİ'NDE OKULLAR TATİL Mİ?

Soğuk havanın en çok hissedildiği illerden biri olan Kırklareli'nde hava durumu ile ilgili son dakika açıklaması geldi. Yapılan açıklamaya göre; Rüzgarın saatte 75 km'ye kadar ulaşması beklenen ilde pazartesi ve salı günü yoğun kar yağışı da etkili olacak. Kırklareli'nde okulların tatil edilmesiyle ilgili Valilik'ten bir açıklama gelmesi durumunda haberimizde yer alacaktır.

Son dakika! Kırklareli hava durumu

BOLU HAVA DURUMU - BOLU'DA OKULLAR TATİL Mİ?

Kar yağışının en sık görüldüğü illerden biri olan Bolu'da bu hafta da aynı manzara hakim olacak. Meteoroloji Genel Müdürlüğü (EGM)'den yapılan açıklamaya göre; Bolu'da Pazartesi, salı, çarşamba ve perşembe günleri kar yağışı etkili olacak. Vatandaşlara tedbirli olması yönünde uyarılarda bulunuldu. Bolu'da okulların tatil edilip edilmeyeceği ile ilgili Bolu Valiliği'nden son dakika açıklaması geldiği takdirde haberimizde yer alacaktır. 

Son dakika! 5 günlük Bolu hava durumu tahminleri

ESKİŞEHİR HAVA DURUMU - ESKİŞEHİR'DE OKULLAR TATİL OLACAK MI?

Yurdun büyük bir kesiminde etkili olan soğuk hava Eskişehir'de de kendisini gösterirken kar yağışıyla birlikte vatandaşlara dikkatli olmalı yönünde MGM'den uyarı geldi. Pazar gecesi dahil olmak üzere Pazartesi, salı ve çarşamba günlerinde 0 dereceye kadar düşmesi beklenen sıcaklıklarla birlikte kar yağışı görülecek. Eskişehir'de okullar tatil edilecek mi konusunda Valilik'ten son dakika açıklaması gelmesi durumunda haberimizde yer alacaktır.

Eskişehir 5 günlük hava durumu

KONYA HAVA DURUMU- KONYA'DA OKULLAR TATİL OLACAK MI?

Kara kışın en sert geçtiği illerimizden biri olan Konya yeni haftada yağışlı bir havanın etkisi altına girecek. Yer yer yoğun olmakla birlikte karla karışık yağmurun beklendiği Konya'da sıcaklıklar 2 dereceye kadar düşecek. Konya'da okulların tatil edilip edilmeyeceği yönünde resmi makamlardan henüz bir açıklama gelmedi.

Son dakika! 5 günlük Konya hava durumu

KÜTAHYA HAVA DURUMU - KÜTAHYA'DA OKULLAR TATİL EDİLECEK Mİ?

Kar yağışının en çok görüleceği illerimizden biri olan Kütahya, hafta başından itibaren beyaz örtüyle örtülecek. Pazar gecesi dahil olmakla birlikte 8 ocak çarşamba gününe kadar kar yağışı etkili bir şekilde devam edecek. Kütahya'da okulların tatil edilip edilmediğiyle ilgili resmi makamlardan henüz bir açıklama yapılmadı.

Son dakika- Kütahya 5 günlük hava durumu tahmini

ÇANAKKALE HAVA DURUMU - ÇANAKKALE'DE OKULLAR TATİL Mİ ?

Çanakkale'de pazartesi gününden itibaren etkili olması beklenen kar yağışı 7 ocak salı günü etkisini artıracak. Sıcaklıkların 0 dereceye kadar inmesi beklenirken MGM'den vatandaşlara tedbirli olmaları konusunda uyarı yapıldı. Çanakkale Valiliği okulların tatil edilip edilmemesi yönünde henüz bir açıklamada bulunmadı.

Son dakika: Çanakkale 5 günlük hava durumu

ERZİNCAN HAVA DURUMU - ERZİNCAN'DA OKULLAR TATİL OLACAK MI?

Erzincan'da 5 ocak pazar gecesi dahil olmak üzere hafta boyunca kar yağışı etkili olacak. Sıcaklığın yer yer -2 dereceye kadar düşmesi beklenirken don olaylarına karşı vatandaşların tedbirli olması yönünde MGM'den çağrı yapıldı. Erzincan'da okullar tatil olacak mı sorusuyla alakalı resmi makamlardan henüz bir açıklama gelmedi.

,Erzincan'da 5 günlük hava durumu tahmini

ERZURUM HAVA DURUMU - ERZURUM'DA OKULLAR TATİL OLACAK MI?

Yılın büyük bir bölümünü kar yağışı altında geçiren Erzurum'da yeni haftada da kar etkisini hissettirecek. Erzurum'da sıcaklıklar -5 dereceye kadar inmesi bekleniyor. Dondurucu soğuğa karşı vatandaşları tedbirli olması yönünde peş peşe açıklamalar geldi. Erzurum'da okullar tatil olacak mı konusuyla ilgili yetkili merciilerden açıklama gelmedi.

 Gazete Manşetleri
BURÇLAR
 • KOÇ
  Koç Burcu
 • BOĞA
  Boğa Burcu
 • İKİZLER
  İkizler Burcu
 • YENGEÇ
  Yengeç Burcu
 • ASLAN
  Aslan Burcu
 • BAŞAK
  Başak Burcu
 • TERAZİ
  Terazi Burcu
 • AKREP
  Akrep Burcu
 • YAY
  Yay Burcu
 • OĞLAK
  Oğlak Burcu
 • KOVA
  Kova Burcu
 • BALIK
  Balık Burcu
Reklam
Yol Durumu E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA
E-GAZETE
KARİKATÜR
PUAN DURUMU
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Trabzon uyarıldı!
Trabzon uyarıldı!
Kesgin’in avukatı davadan çekildi
Kesgin’in avukatı davadan çekildi