Reklam
Reklam

Çatlak tedavisi Mersin ‘de Çığır Açan Teknoloji

Günümüzde cilt problemleri büyük artış göstermiştir. Cilt çatlağı da sık karşılaşılan cilt problemlerinden birisidir

Çatlak tedavisi Mersin ‘de Çığır Açan Teknoloji
Çatlak tedavisi Mersin ‘de Çığır Açan Teknoloji reklam
Bu içerik 502 kez okundu.
Reklam

 

 

    Günümüzde cilt problemleri büyük artış göstermiştir. Cilt çatlağı da sık karşılaşılan cilt problemlerinden birisidir ve estetik bir problemdir. Özellikle de kadınların korkulu rüyası sayılan çatlak problemleri estetik problemler arasına girmektedir ve kadınların pek hoşlanmadığı bir durumdur bu. Deri üzerinde çizgisel olarak incelmeler ve yara izi görünümüne sahip olarak duran bu problemden kurtulabilmek mümkün mü? Evet mümkün, bu nedenle de kullanılan birçok krem ve yağ vs. ve de bütün tedavi yöntemlerinin çok da farklılık meydana getirdiği söylenemez. Özellikle son dönemlerde lazer tedavisi kullanılarak hem eski hem de yeni meydana gelen çatlakların ortalama %65 kadar azaldığı gözlemlenmiştir. Ayrıca bu azalma yanı sıra sıkılaşma da meydana gelmektedir.

 

     Çatlaklar özellikle hamilelik döneminde, kilo artış veya azalışında hatta ergenlik döneminde çok sık ortaya çıkan ve fibroblast denilen hücrelerin zarar görmesi sonucunda ortaya çıkmaktadır. Bu hücreler zarar görünce buna bağlı olarak elastin, kollajen liflerde hem kalite olarak hem de sayı olarak azalma meydana gelir ve işlevsel olarak da eksiklikler oluşur. Koltuk altlarında, karın ve göbek bölgesinde, karın etrafında, göğüslerde, belde ve kısaca vücudun hemen hemen bütün bölümlerinde ergenlik döneminde çok fazla olmak üzere birçok dönemde karşılaşılabilmektedir. Çatlaklara bütün bunların yanı sıra endokrin bozuklukları ve çatlaklarda steroid kullanımları da etki etmektedir. Çatlak tedavisi Mersin ili sınırlarında genel olarak bilgiler verilebilmektedir.

 

Estetikte Çığır Açan ICON Lazer, Karakucak Polikliniği’nde Sizlerle!

 

 

    Çatlak tedavisi çok fazla kişi üzerinde denenmiş ve bütün bu deneyimlere ve araştırmalara da bağlı olarak, lazerin gerçekten de efektif bir yöntem olduğu ortaya çıkmıştır. Lazer tedavilerinde meydana gelen mikro hasarlar, vücut tedavi edilirken, yeni kollajenlerin oluşumu sağlanır ve böylece de cildin üst kısımlarına zarar gelmez. Özellikle de kadınların çok korktuğu çatlaklar gelişen teknoloji ile problem olarak bile sayılmamaktadır. Çünkü kurtulmak artık çok daha kolay. Icon lazer tedavisi yöntemi ile göğüslerde, karında, kalçada ve basenlerde meydana gelen çatlakların %80 kadarı giderilmekte ve çatlakların giderilmesi sonrasında sıkılaşma da meydana gelmektedir. Icon lazer uygulamaları, ortalama olarak 3-4 hafta aralık ile yapılmakta ve şikâyet edilen bölgenin durumuna göre de 2-6 seans aralıklarında değişmektedir. Bir bölge ortalama 15 dakika sürüyor.

 

    Bu uygulamalar bütün cilt problemlerini gidermekte ve özelliği de tek bir cihazla her birinin giderilebilmesidir. Birçok özelliğin tek bir cihazda toplanmış olması da bütün cilt tiplerine uygun olması da cildin gençleşmesi, kırışıklıkların giderilmesi, cerrahi ve yanık gibi duran akne izlerinden başlayarak, bütün çatlakların tedavilerinde, lekeler ve damarların tedavisine kadar çok geniş kullanım alanına sahiptir.

 

Icon Akıllı Lazer Nasıl Etki Eder?

 

    Icon Foto Enerji Sistemi adı verilen sistem, cildi hem alt hem de üst olarak tabakalarına etki eder ve kontrollü olarak fotoenerji iletmektedir. Soyucu olmayan özelliğe sahiptir ve bu özellik ile de cilde travma yaratılmadan alt katmanlara enerji gönderilir ve kontrollü olarak mikro hasar yaratılır. Cilt yüzeyinde de lekeler, cilt tonu düzensizliklerinin tedavi edilmesi, cilt alt tabakasında bulunan ve deriye bakan kollajen üretimlerini tetikleyerek cilt gençleştirilmesini ve yenilenmesini sağlanır. Aynı zamanda da cilt kendini yenileme sistemine göre daha pürüzsüz, daha ışıltılı ve sağlıklı cilt elde edilir. Soyucu özelliği olmaması ile yan etki riski de yoktur. FDA onayı da olması ise, cilt bakımı konusunda tek FDA onayı olan sistemdir.

 

Icon Lazer Kullanım Alanları

 

  • Cilt yenileme,
  • Kırışıklıklar ve ince çizgiler,
  • Pigment lezyonları,
  • Akne skarı,
  • Yaralar ve cerrahi izler,
  • Cilt çatlakları,
  • Cilt tonunda renk düzensizlikleri,
  • Vasküler lezyon,

 

    Çatlak tedavisi Mersin ili sınırlarında siz de yaptırmak istiyorsanız eğer https://www.karakucakklinik.com web sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Alanında profesyonel olan Karakucak Klinik ile iletişime geçebilir ve randevu da alabilirsiniz. Çatlaklardan kurtulmak isterseniz Icon Lazer yöntemini kullanabilirsiniz.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Trabzon uyarıldı!
Trabzon uyarıldı!
Kesgin’in avukatı davadan çekildi
Kesgin’in avukatı davadan çekildi