Reklam
Reklam

Selülit Tedavisi Ve Lazerle Leke Tedavisinde Yeni Dönem Başladı!

Selülit Tedavisi Ve Lazerle Leke Tedavisinde Yeni Dönem Başladı!

Selülit Tedavisi Ve Lazerle Leke Tedavisinde Yeni Dönem Başladı!
Selülit Tedavisi Ve Lazerle Leke Tedavisinde Yeni Dönem Başladı! reklam
Bu içerik 1707 kez okundu.
Reklam

 

Leke tedavisi ve selülit tedavileri ile adından sıkça bahsettiren Dr. Mustafa Karataş, bu işlemler hakkında detaylı bilgileri bizlerle paylaştı. Detaylar ise haberin devamında…

Vücudumuzda deri yüzeyinde normal ten rengi dışında bazen bazı renkler meydana gelebilmektedir. Bunların her biri leke olarak anılmakta ve görüntü olarak da olumsuz etkiler yaratmaktadır. Özellikle genç yaşlarda bu tarz durumlar kafaya çok takılmakta ve bu nedenle de dert edilmektedir. Yaşamın ileri dönemlerinde koşullar gelmekte ve yanlış beslenme, genetik yapılar ve kirli hava vs. gibi birçok farklı etken ciltte lekeye sebep olabilmektedir. Cilde renk veren pigmentler melanindir ve bu melanin aminoasit karışımı bir polimerdir. Melanosit hücreleri, cildimizin üst tabakalarında dağılmıştır ve özelleşmiş olan hücrelerdir. Melanin üretimi sağlandıktan sonra, etraftaki diğer cilt hücreleri ile aynı renk sağlanır ve tek renk bir cilt elde edilir.

  İnsanların çoğunda melanin dengeli olarak üretilmektedir ve bazı durumlarda ise melanin pigmentleri yeterli sayıda ve düzenli dağılımlarda olmayabiliyor. Derinin renk değiştirmesi, anormal olan kan damarları, vücudun farklı bölgelerinde mantarlar vs. cilt anatomisine göre değişik şekillerde çıkabilmektedir. Ancak, oluşan bütün bu lekelerin yok olması için gelişen teknoloji ile birçok farklı yöntem bulunmuştur. Peki ya bu lekeler nasıl giderilir? İşte bütün detaylar!

 

Yeni Nesil Teknoloji Cilt Bakımı: Baby Face Beauty

     Baby Face Beauty denilen yöntem aslında Lazerle leke tedavisi olarak da geçer. Cilt üzerinde temizlik yapılır ve lekelerden arınarak parlak bir görünüm meydana getirilir. Bu yöntem anti-aging etkisi yaratır ve lazer teknolojisi ile de yenilikçi yapısını gözler önüne sermiştir. Problem tespit edildikten sonra probleme yönelik olarak çözüm bulunur ve deri altına bu şekilde uygulama gerçekleşir. Farklı cilt problemleri oluştuğunda ise daha önceki deneyimlerle etkisi kanıtlanan aktif maddelerin her biri cilt altına enjekte edilmekte ve bu sistem sayesinde derinlemesine temizlik ile resmen yeni bir cilt dokusu meydana getiriliyor. Lekelerden ve çizgilerden uzaklaştırılıyor ve bütün kırıklarla savaş veriliyor. Tedavi başlangıcında ısı kanalları açılır ve lazer uygulaması başlamış olur. Ardından da cildin ihtiyacı olan vitaminler tespit edilerek gerekli olan serum ile vücuda enjekte edilir. Bu anti-aging maddeler ile ciltte açılan ısı kanalları yardımıyla derin katmanlara kadar etki edilir ve lazer sayesinde yine ciltte yenilenme gerçekleşir. Kontrollü olarak hasarlar giderilir ve cilt kendi kendini yeniden üretmiş olur. Bu işlem yani sitemin çalışması ve işlemi tamamlaması vs. ortalama 7 ya da 8 dakika kadar sürmektedir. Ayrıca birkaç hafta arayla 3 veya 4 seans olarak işlem tamamlanmaktadır. Lazerle leke tedavisi sayesinde istemediğiniz lekelerden arınacak ve tertemiz bir cilde sahip olacaksınız.

Selülit Tedavisi Sayesinde Portakal Görüntüsüne Son!

    Ciltte yer alan lekeler haricinde estetik dışı görünümlerde epey bir can sıkıcı olabiliyor. Selülit gibi vücut estetiğini bozan bir sorunsaldan kurtulmak için de çeşitli teknolojiler söz konusu. Özellikle östrojen hormonunun büyük etkileri ile, aşırı dengesiz beslenme, kilo alımları, hareket etmeme ya da azaltma vs. gibi birçok etken nedeniyle devreye girmektedir. Estetik problemlerin başında denilebilecek kadar yaygın sorunlardandır. Portakal görüntüsü oluşturan selülit için birçok farklı tedavi bulunmuştur ve bu selülit tedavisi sayesinde de estetik problemlerin alası sayılan selülitten uzaklaşılabilmektedir. Cilt kalitesi artar ve sorunlu olan bölge yeniden temizlenerek canlanır.

   Eğer sizler de selülit tedavisi yaptırmak istiyor ya da cildinizde birçok farklı nedenle oluşmuş olan lekelerden kurtulmak istiyorsanız https://www.drmustafakaratas.com/ web sitemizi ziyaret edebilir ve birçok farklı konuda detaylı bilgilere sahip olabilirsiniz. Doktor Mustafa Karataş alanında uzman bir isimdir ve lazerle leke tedavisi ile en kesin çözümleri elde edebilirsiniz.

 

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Trabzon uyarıldı!
Trabzon uyarıldı!
Kesgin’in avukatı davadan çekildi
Kesgin’in avukatı davadan çekildi