Celta Vigo’dan Galatasaray ve Emre Mor Açıklaması

Celta Vigo’dan Galatasaray ve Emre Mor Açıklaması

Celta Vigo’dan Galatasaray ve Emre Mor Açıklaması
Celta Vigo’dan Galatasaray ve Emre Mor Açıklaması reklam
Bu içerik 933 kez okundu.
Reklam

 

Celta Vigo tarafından, Galatasaray ile görüşen Jeson Murillo’nun imza töreni yapıldı. İmza töreninde yapılan açıklamalar, sorulan sorular direkt olarak sarı kırmızılı camiada forma giyen Emre Mor ile ilgiliydi. Özellikle oyuncunun transfer olma olanağına sahip olduğu, bu sürecin kendilerinden çıktığı ve haklarının an itibariyle Galatasaray kulübünden olduğu açıklandı. Galatasaray’ın özellikle sosyal medyada en çok eleştiri aldığı durumların başında, gönderilmesi gereken oyuncuların hangileri olacağı geliyor. Emre Mor için tekliflerin olduğunu fakat gönderemediklerini belirten Celta Vigo, bu süreçte özel olarak tüm faaliyetleri için Galatasaray’ın oyuncuyu göndermelerine bağlı olduklarını belirtti. Futbolcunun gelişmelerinin tüm detaylarına Meritroyalbet sitesinden ulaşarak, futbolcuların genel istatistiklerine ulaşabilirsiniz.

Jeson Murillo İmza Töreninde Açıklandı

Galatasaray’ın Ocak dönemin transfer listesinde yer alan ve alınması amacıyla uzun süre çaba sarf edilen isimlerden bir tanesi de Jeson Murillo olmuştu. Özellikle oyuncuyla ilgili ödemelerde anlaşılamamış olması, doğrudan Celta Vigo tarafından anlaşmanın yapılmasına neden oldu. İspanya’da her dönem genç oyuncuların satışıyla adını duyurmayı başaran takımda Emre’nin belirsizliği ise gelecek transfer döneminde netlik kazanacak.

İngiltere 2. Lig Takımları Teklif İletiyor

İngiltere’nin bir alt liginden teklif yapan iki takım olduğunu belirten teknik direktör, kendileriyle henüz anlaşma sağlayamadıklarını açıkladı. Özellikle Meritbet üzerinden konu ile ilgili daha detaylı bilgi alabilirsiniz. Bu süreçte herhangi bir nedenle, bonservisiyle veya tekliflerle ilgili bilgi almak için dahi Emre Mor’un kendilerini aramadığına da dikkat çekti.

Galatasaray’ın Gönderme Niyeti Yok

Galatasaray ile Celta Vigo yetkililerin belirli aralıklarla görüşme yaptıkları fakat oyuncuyla ilgili an itibariyle transfere dair herhangi bir durumun söz konusu olmadığı öğrenildi. Özellikle gelecek dönemde Galatasaray’da kalmamasına kesin gözüyle bakılan futbolcunun, 30 Haziran tarihine kadar transfer süreci doğrudan Galatasaray’a bağlı olduğu vurgulandı. Oyuncuyla ilgili ilk yarının transfer dönemi içerisinde herhangi bir sözleşme fesih işlemi gerçekleşmediği sürece, tüm hakkın sarı kırmızılı camiaya ait olduğu belirtildi. Bu durum hem Celya Vigo’nun bir adım atmasını engelliyor hem de Galatasaray’ın dışında bir takım tarafından, sarı kırmızılılardan izinsiz şekilde transfer yapılmasının önüne geçiyor. Galatasaray'daki tüm gelişmelere ulaşmak için Meritroyalbet giriş yapmanız yeterlidir.

http://www.milliyet.com.tr/skorer/galeri/murillonun-toreninde-galatasaray-aciklamasi-6124729

Reklam
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
MEHMET EMİN DOĞAN KİMDİR?
MEHMET EMİN DOĞAN KİMDİR?
12 kente sarı kodlu uyarı
12 kente sarı kodlu uyarı