Reklam
Reklam

Logoswar Knight Online Pvp Server

Knight online karşılaşmaları için gerekli olan ekipman gelişimi ve kahraman güçlendirmesi

Logoswar Knight Online Pvp Server
Logoswar Knight Online Pvp Server dogu
Bu içerik 147 kez okundu.
Reklam

Knight online karşılaşmaları için gerekli olan ekipman gelişimi ve kahraman güçlendirmesi ürünlerini bulmak her zaman kolay olmaz. Knight online pvp modları için Logoswar üyelerine kazançlı turnuva ödülleri gönderiyor. Katılım ödülleri de dahil, başlangıç olarak 83 level ile etkinliği başlatıyorlar. Full item ile pvp eğlencesini oyuncularına sunuyorlar.

PvP Arena ve CSW Savaşı Etkinlikleri

Ko cuce paylaşımlarında turnuvalar hakkında verdikleri bilgiler sayesinde oyuncular istedikleri saatlerde pvp ye katılabiliyor. Diğer oyun sunucularına bakıldığı zaman sistemin otomatik olarak belirlediği karşılaşmalara katılım zorunludur. Bu zorunluğun olmadığı sitede oyuncular özgür şekilde oyun heyecanını yaşarken, gelişimleri de kısa sürede gerçekleşiyor.

Server Karşılaşmalarında Logoswar Farklı!

Birbirinden farklı server karşılaşmalarında, sunucuya ait olan klanların isimleri listeye yazılıyor. Knight online pvp server listesine bakıldığı zaman ilk on sıralamasında Logoswar oyuncularını görmek mümkün. Site üyelerinin forum yorumlarına bakıldığı zaman; yapılan etkinliklerden ve eşitlik ilkesine bağlı kalınmasından dolayı memnuniyetler iletiliyor. Bu durum sitenin isminin duyulmasını sağlıyor ve hizmet kalitesini arttırıyor.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Trabzon uyarıldı!
Trabzon uyarıldı!
Kesgin’in avukatı davadan çekildi
Kesgin’in avukatı davadan çekildi