Reklam
Reklam

Son dakika: Erdoğan'dan sert sözler: Kendini bilmezler alçakça mesajlar yayınladı

Son dakika haberi: Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 5. Anadolu Medya Ödülleri töreninde önemli açıklamalarda bulundu. Erdoğan konuşmasında, "Deprem sonrası bazı kendini bilmezler alçakça mesajlar yayınladı. Emniyet güçlerimiz gerekli adımları atıyor." ifadelerini kullandı.

Son dakika: Erdoğan'dan sert sözler: Kendini bilmezler alçakça mesajlar yayınladı
Son dakika: Erdoğan'dan sert sözler: Kendini bilmezler alçakça mesajlar yayınladı Admin
Bu içerik 109 kez okundu.
Reklam


Başkan Erdoğan'ın açıklamalarından satır başları; 

 

Deprem sonrası bazı kendini bilmezler alçakça mesajlar yayınladı. Emniyet güçlerimiz gerekli adımları atıyor. Ama asıl görev siz medya çalışanlarına düşüyor.

Ülkemizin ve milletimizin birlik ve beraberlik içinde olması gerektiği dönemde içindeki kini kusanlar var. Bunları sokağa çıkamaz hale getirmeliyiz. 

"BİRİLERİ HALA SURİYE, DOĞU AKDENİZ VE LİBYA'DA NE YAPTIĞIMIZI ANLAMIYOR"

Sosyal medya kontrolsüz bir alan olarak hayatımızın ortasına düştü. Bireysel ve kurumsal olarak iyi ve ahlaklı iş yapanları desteklemeliyiz. Karanlık yüzler ifşa edilmeli. Ülke olarak küresel sistemin birinci liginde mücadele eden güçlü bir Türkiye var.

Birileri hala Suriye'de Doğu Akdeniz'de Libya'da ne yaptığımızı anlamıyor.

Yürüttüğümüz siyasetle, bizi yeni Mondroslara mecbur etmek isteyenlerin oyunlarını bozuyoruz. Eski Türkiye'nin alışkanlıkları ile bugünü anlayabilmemiz mümkün değildir.  

Türkiye aleyhine kamuoyu oluşturma çabaları olduğunu biliyoruz. 

KUDÜS RESTİ: BU BİR İŞGAL PROJESİDİR

Terör örgütlerine destek verenler zalim rejimler halkına saldırırken görmezden geliyor. Yüzyılın anlaşması dedikleri bir işgal projesidir. Yarın asıl konuşmamı yapacağım. Kudüs bizim kırmızı çizgimizdir. MGK bildirisinde de özellikle buna değindik. Kudüs satılık değildir. 

"EVLATLARIMIZA GÜÇLÜ BİR ÜLKE BIRAKMAKTA KARARLIYIZ"

Türkiye ve Türk milleti olarak bize yağmurlu havada bir bardak su vermeyecek, sırtlanlarla dolu iklimde hedefimize ulaşmamızın, dost ve kardeş ülkelere destek vermenin mücadelesini sürdüreceğiz. Bilhassa yaşadığımız şu süreçte ben diyen herkes kaybeder. Kendimizin ve evlatlarımızın geleceği her alanda ve her zaman biz dememize, bu şekilde hareket etmemize bağlıdır. Bizden önceki kuşak yeni kurulan bir ülkenin tüm yükünü omuzlamıştı. Biz kuruluştan yükselişe geçen dönemin sancılarını yaşadık. Evlatlarımıza güçlü bir ülke bırakmakta kararlıyız.Gazete Manşetleri
BURÇLAR
 • KOÇ
  Koç Burcu
 • BOĞA
  Boğa Burcu
 • İKİZLER
  İkizler Burcu
 • YENGEÇ
  Yengeç Burcu
 • ASLAN
  Aslan Burcu
 • BAŞAK
  Başak Burcu
 • TERAZİ
  Terazi Burcu
 • AKREP
  Akrep Burcu
 • YAY
  Yay Burcu
 • OĞLAK
  Oğlak Burcu
 • KOVA
  Kova Burcu
 • BALIK
  Balık Burcu
Reklam
Yol Durumu E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA
E-GAZETE
KARİKATÜR
PUAN DURUMU
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Trabzon uyarıldı!
Trabzon uyarıldı!
Kesgin’in avukatı davadan çekildi
Kesgin’in avukatı davadan çekildi