Reklam
Reklam

Dünya alarmda! Çin'den son dakika dehşete düşüren iddia! Onlardan ümit kesildi...

Dünyada büyük yankı uyandıran 'Corona virüs'le ilgili olarak Çin'den son dakika gelişmeleri peş peşe gelmeye devam ediyor. Binlerce insanı etkileyen ve 132 kişinin hayatını kaybetmesine neden olan Korona virüsü ile ilgili olarak son dakika iddiasına göre virüsün etkilediği 1370 kişiden daha ümit kesildi...

Dünya alarmda! Çin'den son dakika dehşete düşüren iddia! Onlardan ümit kesildi...
Dünya alarmda! Çin'den son dakika dehşete düşüren iddia! Onlardan ümit kesildi... Admin
Bu içerik 228 kez okundu.
Reklam


Kısa sürede 132 kişinin hayatını kaybettiği 'corona virüs'le ilgili ortaya atılan son iddia kan dondurdu.

 

1370 KİŞİDEN ÜMİT KESİLDİ 

Wuhan'da hayatını kaybeden 132 kişiden sonra ülkenin Pekin, Şangay ve Guanzo şehirlerinde durumu yoğun bakım servislerinde kritik seviyede 1370 kişinin bulunduğu bu kişilerin hayata tutunmasının da çok zor olduğu ve bu hastalardan ümidin kesildiği öğrenildi. 

 

YENİ HASTANE GÜNLER İÇİNDE BİTECEK 

Öte yandan, bin kişilik Wuhan'daki hastanenin de inşasının birkaç günde bitmesi hedefleniyor. 

Çin resmi kaynakları iyileşen 124 kişinin hikayelerine ekranlarda yer vererek halkına moral aşılamaya çalışıyor. Ancak büyük şehirlerde sokağa çıkanların sayısı azaldı, bazı bölgelerde gıda eksikliği baş göstermeye başladı. TÜRKİYE 2.5 MİLYON TURİST BEKLİYORDU 

Türk Hava Yolları'nın 5 Şubat'tan itibaren seferlerini yolcu bulunmadığı gerekçesiyle minumum seviyeye indireceği Çin'den Türkiye 2020 yılında 2.5 milyon kişinin, turist olarak ülkemize gelmesi planlanıyordu. 

Mevcut turist gelişi devam ederken, haftalar itibariyle rezervasyon iptalleri ile bu rakamı 5 de bir seviyesine düşmesi bekleniyor.

AVUSTURALYA'DAN KRİTİK KARAR

Avusturalya 600 vatandaşını Çin'den tahliye etme kararı aldı. Çin'den Avusturalyalıları alacak olan uçaklar, bu kişileri Cristmist adalarında bir müddet karantinada tutup Avusturalya'ya sokacak. 

Türkiye'den sonra Fransa, İngiltere, Almanya'da kendi vatandaşlarını Çin'den tahliye edecekler.

RUSYA SINIRI KAPATIYOR 

Rusya Başbakanı Mihail Mişustin, başkent Moskova’da gerçekleştirilen kabine toplantısında, yeni tip koronavirüs sebebiyle alınacak önlemleri değerlendirdi. 

Buna göre Rusya, yeni tip koronavirüs salgını nedeniyle Çin’le sınırını kapatma ve Çin vatandaşlarına vize sınırlaması getirme kararı aldı.
Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Trabzon uyarıldı!
Trabzon uyarıldı!
Kesgin’in avukatı davadan çekildi
Kesgin’in avukatı davadan çekildi