Reklam
Reklam

Ücretsiz Üyelikle Kripto Borsası

Güvenilir ve kaliteli kripto para hizmeti almak isteyenlerin severek kullandığı Icrypex sistemi,

Ücretsiz Üyelikle Kripto Borsası
Ücretsiz Üyelikle Kripto Borsası dogu
Bu içerik 176 kez okundu.
Reklam

 Güvenilir ve kaliteli kripto para hizmeti almak isteyenlerin severek kullandığı Icrypex sistemi, müşterilerinin hesaplarına iki adımlı doğrulamayla ulaşmasını sağlamaktadır. Doğrulama kodu kullanarak giriş yaptığınız hesabınıza sizden başkasının erişmesi böylelikle mümkün olmamaktadır. Site üzerinden bitcoin satın al hizmetinden faydalanabilir, ücretsiz üyelik hizmetinden yararlanabilirsiniz.

 Kripto Paralar

 Ethereum al hizmetlerini de sunan şirket, anlık olarak kripto para borsası hakkında da bilgiler sunmaktadır. İşlemlerinizi gerçekleştirdiğiniz cüzdanınızı soğuk depolama adı verilen bir cüzdanda saklayan işletme, sizlerin güvenliğini sağlamaktadır. Kimsenin erişemediği hesaplarınızda, sadece kendiniz işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. İşletme, site içerisinde tam olarak yedi adet kripto para hizmeti sağlamaktadır bunun yanında 14 para çiftinde de hizmetlerini genişletmektedir.

 Hızlı İşlemler

 İşlemlerinizin boyutunu en küçük hale getirerek, çok daha hızlı veri alıp vermenizi sağlayan şirket, bitcoin satın alma yolları için en güvenilir işletme haline gelmiştir. API desteği bulunan sitede, anlık olarak kripto para borsalarına uyum yakalayabilirsiniz. Hızlı işlemleri sayesinde, dilediğinizde paranızı çekip bir başka kripto paraya yatırarak katlayabilirsiniz.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Trabzon uyarıldı!
Trabzon uyarıldı!
Kesgin’in avukatı davadan çekildi
Kesgin’in avukatı davadan çekildi