Reklam
Reklam

Beşiktaş Başkanından Destek

Beşiktaş Başkanından Destek

Beşiktaş Başkanından Destek
Beşiktaş Başkanından Destek reklam
Bu içerik 771 kez okundu.
Reklam

 

.retrobet   Beşiktaş’ta Fikret Orman’ın istifası ile birlikte yönetime gelen Ahmet Nur Çebi açıklamalarda bulundu. Takım olarak maddi zorluklar ile karşı karşıya kalan Beşiktaş Retrobet giriş bu hafta Trabzonspor ile maç yapacak.

Beşiktaş’taki son haftalarda yaşanan performans düşüklükleri ve Retrobet giriş buna bağlı puan kayıplarına bakıldığında bu maç takım için oldukça önemli. Başkan Çebi de bunun farkında olarak takımın Trabzonspor Retrobet giriş maçı öncesi yapacağı en son idmanda takımın yanında yer alacak. Bu hafta yapılacak idmanda Çebi’nin Retrobet takımına destek verdiğini göstermek ve moral vermek için idmanda futbolcuları ziyaret etmesi bekleniyor.

Takım Ekonomik Çıkmazda

retrobet giriş Beşiktaş’ın borcu son açıklamalara göre iki milyar Türk Lirasının da üzerine çıkmış durumda. Bu durum Retrobet yönetim kadar futbolcuları da kara kara düşündürüyor. Şu an için futbolcuların ödemelerinde herhangi Retrobet bir sorun bulunmasa da ileriki dönemler için Beşiktaş’ın daha da zora gireceği düşünülüyor.

Zorlu Mücadelede Takımın Yanında Olacak

retrobet giriş  Taraftar desteğinin sürdüğü Beşiktaş’ta takımın eski efsane oyuncusu da olan Sergen Yalçın da teknik direktörlüğe getirilerek takımın nefes alması sağlandı. Ahmet Nur Çebi de Retrobet takımda Sergen Yalçın ile yakalanan olumlu atmosferin devam etmesi için yarınki idmana katılarak futbolculara moral vermek istiyor. Oyuncularla görüşmesi de beklenen Çebi’nin zor bir maç olan Retrobet Trabzonspor öncesi takımı motive edeceği bildirilirken başkanın yeni teknik direktörle de sürekli iletişim kurduğu belirtiliyor.

Reklam
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İmamlar AKP’li belediyeden özel plaj günü istedi
İmamlar AKP’li belediyeden özel plaj günü istedi
Trabzon uyarıldı!
Trabzon uyarıldı!