Reklam
Reklam

ISO 14001 Belgesi

ISO 14001 Belgesi

ISO 14001 Belgesi
ISO 14001 Belgesi reklam
Bu içerik 179 kez okundu.
Reklam

 

 ISO 14001 Belgesi alarak işletmenizin uluslar arası standartlara uygun bir çevre yönetim sistemine sahip olmasını ister misiniz?

Çevre yönetimi ve çevre kirliliği ile mücadele özellikle üretici firmalar tarafından üzerinde hassasiyetle durulması gereken konulardan bir tanesidir. Çevre yönetimine gerekli özen gösterilmediğinde yeni nesillerin karşılaşacağı felaket tahmin edilemeyecek düzeylerdedir. Söz konusu önemine binaen çevre standartlarına uymak ve kendi pazarında prestij sahibi bir firma olabilmek için ISO 14001 Belgesi gerekliliklerini yerine getirmelisiniz. Uzman ekinimiz ve tecrübelerimizle size bu konuda destek sağlarken işletmenizin Pazar payını büyütmesine de katkı sağlayacağız.

ISO 27001

ISO 27001 en az ISO 14001 Belgesi kadar değerli bir belgedir. Temel itibarı ile bilgi güvenliği olarak tanımlanabilecek olan bu standart işletmenize ait en özel ve gizli bilgilerin saklanması için işlevsel bir sistem kurulmasını sağlar. ISO 27001 Belgesine sahip olmayan pek çok firmanın kendini güvende hissetmemesi ve dışarıdan gelen tehditlere açık olması bu belgenin mutlaka alınması gerekliliğini doğurur. Bunun yanı sıra mevzuata uyumluluk noktasında da pek çok avantajı olan ISO 27001 Belgesini ön tarama ve belgelendirme konusunda uzmanlaşmış ekibimiz sayesinde kısa sürede alabileceğinizi biliyor muydunuz?

ISO 22000 Belgesi

Gıda; insan yaşamının idame ettirilebilmesi adına gerekli en önemli unsurlardan bir tanesidir. Ancak sağlıksız gıdalar insan yaşamını sürdürmek bir yana büyük zararlar doğurmaları nedeniyle asla kabul görmez. Bu anlamda üreticilerden beklenen sağlıklı gıdaların belirli standartlar altında üretimi ve dağıtımıdır.  ISO 22000 Belgesi  gıda üreticilerinin gıda risklerine karşı gerekli önlemleri alması adına getirilmiş düzenleyici ve yönlendirici bir standarttır. Siz de bir gıda üreticisiyseniz veya gıda dağıtım zinciri içerisinde yer alıyorsanız mutlaka ISO 22000 Belgesi’ni edinmeniz gerekir.

Toem Kalite ile Belgelendirme

Toem Kalite; belgelendirme konusunda Türkiye’nin en başarılı firmalarından bir tanesi olması sayesinde müşteri portföyünü her geçen gün genişletmekte ve kaliteli hizmetlerini yaygınlaştırmaktadır. Siz de Toem Kalite’nin ayrıcalıklı bir iş ortağı olmak istiyorsanız ISO 27001 Belgesi, ISO 14001 Belgesi ve ISO 22000 Belgesi ile ilgili danışmanlık hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Trabzon uyarıldı!
Trabzon uyarıldı!
Kesgin’in avukatı davadan çekildi
Kesgin’in avukatı davadan çekildi