Reklam
Reklam

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Esed'e ültimatom: Tekrarı olursa daha şiddetli geleceğiz!

Son dakika haberi: Cumhurbaşkanı Erdoğan, Yunanistan'ın mültecilere yönelik şiddetine tepki gösterdi. Batı'nın ses çıkarmadığını hatırlatan Erdoğan, "Bu tablo karşısında yüreği yanmayanın insanlığından şüphe ediyorum" dedi. İdlib ateşkesiyle ilgili de değerlendirmelerde bulunan Erdoğan, "Rejimin anlaşmayı bozması halinde, daha şiddetli bir şekilde bu zalimlerin üzerine gideceğiz" ifadelerini kullandı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Esed'e ültimatom: Tekrarı olursa daha şiddetli geleceğiz!
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Esed'e ültimatom: Tekrarı olursa daha şiddetli geleceğiz! Admin
Bu içerik 968 kez okundu.
Reklam


Son dakika haberi: Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Türkiye'nin Kahraman Kadınları programında konuştu. Erdoğan'ın açıklamalarından öne çıkanlar şöyle:

"Şehitlerimizin yakınlarının istihdamdan eğitim öğretime kadar tüm meselelerini çözmeye çalışıyoruz. Toprak baktığınızda arazidir ama şehit kanlarıyla yoğrulduğu zaman onun adı vatandır. Şehitlerimizin Cennetteki mekanlarının âli olmasının Rabbimden niyaz ediyorum.

Bugün kadın meselesi enine-boyuna konuşulacak, tartışılacaktır. Bizim kadına bakışımız çok nettir. İlk insandan beri, insanlığın yarısı erkek yarısı kadındır. Bunlardan hangisini çıkarırsanız çıkarın geriye insanlıktan eser kalmaz.

"KADINA ZULMEDEN TOPLUMUN GELECEĞİ AYDINLIK OLAMAZ"

Nerede kadınlara, yeni doğan kız çocuklarına bir aşağılama varsa orada helak vakti yakın demektir. Kadını insan değil meta olarak gören, sırf cinsiyetinden dolayı zulmeden hiçbir toplumun geleceği aydınlık olamaz.

Bizim inancımızın da kültürümüzün de özünde ayrımcılık yoktur. Nasıl her insanın farklı özellikleri, kabiliyetleri varsa aynı durum erkekle kadın arasında ve kadınların arasında mevcuttur.

Tarih boyunca olduğu gibi bugünde çeşitli yöntemlerle insanın insana yaptığı çeşitli zulümlere şahit oluyoruz. Ezilen, horlanan, dövülen, hatta öldürülen milyonlarca insanın yürekleri yakan trajedisi karşısında gerçekten üzüntülüyüz.