Reklam
Reklam

İzmir Doruk Alarm ve Kamera Sistemleri

İzmir Doruk Alarm ve Kamera Sistemleri

İzmir Doruk Alarm ve Kamera Sistemleri
İzmir Doruk Alarm ve Kamera Sistemleri reklam
Bu içerik 516 kez okundu.
Reklam

 

Doruk elektronik firması 15 senedir kamera, alarm ve bilgisayar sistemleri üzerine çalışmalar yürütüyor. Kendi ürettiği Dortech markasına ait alarm ve kameraların satışını yapıyor. Ayrıca bu sektöre uzun yıllardır ürünleriyle hizmet veren Neutron, Lg, Samsung ve Hikvision markalarındaki ürünlerin tedarikçiliğini yapıyor. Kaliteli ürünlerin kişilere ulaşmasını amaçlayan firma bunun için haftanın her günü hizmet veriyor.

Firmanın Ürünleri

Kaliteli ürünlere sahip olmak isteyenler Doruk Elektronik firmasını tercih ediyorlar. Firmanın müşterilerine ulaştırdığı ürünler arasında şu ürünler bulunuyor; kayıt cihazları, güvenlik kameraları, alarm sistemleri, görüntülü konuşma sistemleri, network ve bilişim ürünleri, geçiş kontrol ve turnike sistemleridir. İzmir Narlıdere’de hizmet veren firma İzmir güvenlik kamerası ve diğer sistemlerin mekanlara kurularak güvenliğin sağlanmasını amaçlıyor.

Doruk Kamera Sistemleri

Doruk firması büyük oranda İzmir kamera sistemleri üzerine hizmet veriyor. Kamera sistemlerini kişilerin yaşadıkları evlere, iş yerlerine, apartmanların girişlerine, kapılara ve asansörlere kurabiliyorlar. Ayrıca firma olarak İzmir’in tüm ilçeleri için hizmet veriyorlar. Kurulan sistemler mekanlara kimlerin girip çıktığının anlaşılmasını sağlıyor. Ayrıca firma tarafından satılan ve kurulan bu sistemlerde kişiler isteklerine bağlı olarak iki aya kadar kamera kayıtlarını saklayabiliyorlar. Kendi markalarına ait ürünlerin satışında ve diğer ürünlerin satışında müşterileri için üç taksitle ödeme fırsatı sunuyorlar.

Teknik Servis Hizmeti

Doruk elektronik firması olarak satışını ve kurulumunu yaptıkları ürünler için teknik servis hizmeti veriyorlar. Bu hizmeti de haftanın her günü vererek sistemlerde sorun yaşayan kişilerin genellikle aynı gün sorunlardan kurtulmalarını sağlıyorlar.

 

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Trabzon uyarıldı!
Trabzon uyarıldı!
Kesgin’in avukatı davadan çekildi
Kesgin’in avukatı davadan çekildi