Reklam
Reklam

Penis Ameliyatı Nedir?

Penis Ameliyatı Nedir?

Penis Ameliyatı Nedir?
Penis Ameliyatı Nedir? reklam
Bu içerik 207 kez okundu.
Reklam

Cinsel hayatınızda partneriniz ile birlikte güzel bir ilişki yaşamak isteyebilirsiniz. Eğer penis boyunuz kısa ile bu konuda bazı sorunlar yaşanmaktadır. Bundan dolayı eşsiz bir cinsel ilişki için hemen bir uzmana başvurursunuz ve cinsel organın uzaması için operasyona girmek istersiniz. Peki bu operasyon nasıl yapılmaktadır? Kimler katılabilir? Avantajları nelerdir?

 

Penis Uzatma Tedavisi Nedir?

Hasta, penisinin kısa olmasını beğenmediği için daha uzun bir penis istemektedir. Bu doğrultuda hastaya penis kalınlaştırma tedavisi ile birlikte gerekli işlemler uygulanır ve hastanın cinsel organı daha uzun bir hale getirilir. Bu operasyon ile birlikte cinsel organ yaklaşık 5 cm daha uzun hale gelmektedir. Cinsel organ uzatma operasyonuna 18 yaşını aşan her bir birey katılabilir. Penisin boyu uzun olanlar da bu operasyona katılarak daha uzun bir penis boyuna sahip olabilirler.

 

Penis Boyunun Kısa Olmasının Sebepleri

Penis uzatma, bazı erkeklerin ihtiyacı olan bir durumdur. Penis boyunun kısa veya ince olmasının birçok sebebi bulunur. Bu sebeplerden bazıları aşırı kilolu bir birey olmak, cinsel organ ve çevre bölgesinde kaza meydana gelmesi, genetik kromozom bozuklukları gibi çeşitli sorunlar penis boyunun kısa olmasını sağlayabilir. Diğer bir neden ise yanlış ölçümden kaynaklanır.

 

Penis Ameliyatı Nedir?

Penis ameliyatı için birçok yöntem bulunur. Bunlardan birisi cinsel organda yukarıya doğru bağlanan ağın serbest bırakılması ile oluşur. Bir diğer yöntem ise penisin gövdesinin leğen kemiği ile ayrılmasıdır. Bu 2 yöntem penisin 5 cm kadar uzamasını sağlayarak daha kalın bir hal almasında etkili olur.

 

Penis Büyütme Operasyonunun Avantajları

  • Eskisine göre daha uzun olacağından kendinizi daha iyi hissedersiniz.
  • Bu operasyon ile birlikte cinsel ilişkiden aldığınız şehvet ve zevk artacaktır.
  • Bu operasyon sayesinde penis daha uzun olur ve partneriniz bol bol zevk alır.
Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Trabzon uyarıldı!
Trabzon uyarıldı!
Kesgin’in avukatı davadan çekildi
Kesgin’in avukatı davadan çekildi