Reklam
Reklam

Zolotaya Korona İstanbul Şubeleri

Zolotaya Korona İstanbul Şubeleri

 Zolotaya Korona İstanbul Şubeleri
 Zolotaya Korona İstanbul Şubeleri reklam
Bu içerik 724 kez okundu.
Reklam

 

Günlük yaşamda iş veya kişisel nedenlerden dolayı çoğu zaman bir para alım ya da gönderim işleminin yapılmasına gereksinim duyuyoruz. Genel olarak bu işlemleri her bakımdan güvenli bir alanda ve platformda gerçekleştirmek bizler için oldukça önemli bir durumdur. Çünkü bu sayede işlemin kısa sürelerde gerçekleşmesini ve paraya kolaylıkla ulaşılabilmesini olanaklı hale getirebiliyoruz.

 

 

Bazı durumlarda bizler bu işlemleri uluslararası alanda da yapmak durumunda kalıyoruz. Aktarım konusunda yine bu noktada güvenli bir yol seçmek, en iyi verimi almak konusunda bizlere yardımcı oluyor. Uluslararası zeminde para alım ve gönderim işlemine imkân veren Zolotaya Korona, müşterilerine hizmet vermek için birtakım çalışma esaslarıyla hareket ediyor.

Her bakımdan gönderilen paranın güvenle alınması için bunun yapıldığı bir işlem merkezine gidilmesi gerekiyor. İstanbul bölgesi için Zolotaya Korona İstanbul şubeleri, gerekli para çekimlerinin yapılması konusunda müşterilere hizmet sunuyor.

Bu şubeler İstanbul’un farklı noktalarında yer alabiliyor. Eğer işlem Şirinevler bölgesinde yapılmak isteniyorsa, Zolotaya Korona Şirinevler şubesi bu konuda müşterilere yardımcı oluyor.

Para Çekim İşlemleri

Zolotaya Korona hizmetleri kapsamında para çekim işlemlerinin ilgili şubede başarıyla yapılması için müşterilerin mutlaka kimliklerini ibraz etmesi gerekiyor. Eğer kişinin yanında kimliği yoksa bu işlemde pasaportta geçerli oluyor.

Oldukça düşük komisyon oranlarının yer aldığı bu platformda, gönderilen paradan çok az miktarlarda bir kesinti yapılıyor. Ancak hem para gönderimi çekimi işlemlerinin kısa sürelerde gerçekleşmesi ve hem de iyi bir güvenlik sisteminin bulunması, bu alanı kullanmayı her bakımdan cazip bir hale getiriyor.

Marina Para Transfer Merkezi

Adres: Aksaray Mahallesi Teceddüt Sokak no:19/2 Fatih/İSTANBUL

Telefon: 0212 530 04 31

Gsm: 0532 231 92 08

Web: https://www.zolotayakorona.net

E-posta: info@zolotayakorona.net

 

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Trabzon uyarıldı!
Trabzon uyarıldı!
Kesgin’in avukatı davadan çekildi
Kesgin’in avukatı davadan çekildi