Reklam
Reklam

Dekoratif Ürünler

Dekoratif Ürünler

Dekoratif Ürünler
Dekoratif Ürünler reklam
Bu içerik 543 kez okundu.
Reklam

 

Firma 2002 yılından itibaren tüm dekoratif ürünleri, en kaliteli üretici ve tedarik zincirinden temin ediyor ve online satışı hizmeti ile müşterilerine sunuyor. E-ticaret alanında 10 yıl süre ile belirli tecrübeler edinen firma, son 8 yıllık bir süreci kendisine ait e-ticaret sitesi üzerinden ürünlerinin satışını gerçekleştiriyor. Mobilya ürünlerinde genellikle metal kitaplık gibi ürünler de monte olarak ürün teslimi yapılmaktadır. E-ticaret alanında ürün satışlarında gerçekleşecek olası hasar, zarar ya da eksik üründen kaynaklı sorunları üstlenerek müşteri memnuniyetine öncelik veriyor.

Ürünler

Firma ürünleri her ihtiyaca uygun olarak tasarlanarak satışa sunuluyor. Uzun süreli çalışmalar sonucunda en kaliteli malzemeyi üreten imalat, fabrika ve tedarikçileri ile çözüm ortağı olarak çalışıyor ve sizlere her şeyin en iyisini sunmaya gayret ediyor. Ürünleri arasında; salon, yatak odası, mutfak mobilyası, banyo mobilyası, ofis mobilyası, aydınlatma sistemleri, antre, bahçe mobilyaları ve bez dolap olup, zengin ürün seçeneklerine sahip.

Kargo ve Teslimat

Tüketici tarafından alınan ürünlerin tüm sorumluluğu firmaya ait. Kargodan kaynaklı olan hasarlar dahil olmak üzere tüm sorunlar kısa sürede müşteri destek birimleri tarafından çözülüyor. Aldığınız ürünler eksiksiz parça şeklinde de monte olarak ambalajlanıyor ve tarafınıza teslimat süresinde teslimi yapılıyor.

Toptan Satış

Firma; mağazalara, satış noktalarına kurumlara ve inşaat firmalarına talep edildiği noktada toptan satış gerçekleştiriyor. Toptan fırın dolabı ya da diğer ürünlerin alım için firmanın sitesinde bulunan formu eksiksiz doldurmanız halinde sizlere dönüş yapılıyor ve en uygun fiyatlar ile anlaşma yapılabiliyor.

 

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Trabzon uyarıldı!
Trabzon uyarıldı!
Kesgin’in avukatı davadan çekildi
Kesgin’in avukatı davadan çekildi