Reklam
Reklam

Abdülkadir Selvi'den çarpıcı yazı: Ülkenin cumhurbaşkanı bu aracın içinde can vermişti

Hürriyet gazetesi yazarı Abdülkadir Selvi, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın, “Hükümete geldiğimizde bu ülkede doğru dürüst ambulans bile yoktu” sözüne hatırlatarak çarpıcı bir fotoğraf paylaştı. Sosyal medyadan başlatılan karalama kampanyasına cevap veren Selvi, merhum Cumhurbaşkanı Turgut Özal’ın hastaneye götürüldüğü ambulans fotoğrafını paylaştı. Selvi, "Ülkenin cumhurbaşkanı bu ambulansla ve bu sedye ile taşındı" dedi.

Abdülkadir Selvi'den çarpıcı yazı: Ülkenin cumhurbaşkanı bu aracın içinde can vermişti
Abdülkadir Selvi'den çarpıcı yazı: Ülkenin cumhurbaşkanı bu aracın içinde can vermişti Admin
Bu içerik 160 kez okundu.
Reklam


Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın "Hükümete geldiğimizde bu ülkede doğru dürüst ambulans yoktu" sözü üzerine sosyal medyada bazı kesimler sosyal medyadan linç kampanyası başlattı. Hürriyet gazetesi yazarı Abdülkadir Selvi bugünkü, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın sözünü ettiği dönemlerle ilgili çarpıcı bir fotoğraf paylaştı. Selvi'nin yazısındaki ilgili bölüm şöyle: 

BAZEN BİR KARE YETER

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Başakşehir Şehir Hastanesi’nin açılışında, “Hükümete geldiğimizde bu ülkede doğru dürüst ambulans bile yoktu” dedi ya, vay bunu söyleyen sen misin... Sosyal medyadan bir kampanya başlattılar. Cumhurbaşkanları da eleştirilir, ancak bunun bir seviyesinin olması lazım.

Burada ambulans vardı/yoktu tartışmasına girecek değilim. Bazen sayfalarca yazının anlatamadığını bir kare fotoğraf anlatıyor. Dün merhum Cumhurbaşkanı Turgut Özal’ın Çankaya Köşkü’nde kalp krizi geçirdikten sonra hastaneye götürüldüğü ambulansın fotoğrafını yayınlamıştım. Ambulanstan çok cenaze aracına benzeyen araçta acil müdahale için gerekli tıbbi donanım bulunmadığı için Özal’a müdahale edilememişti. Ülkenin cumhurbaşkanı neredeyse bu aracın içinde can vermiş, Hacettepe Hastanesi’nde hayata döndürülmeye çalışılmıştı.

 

Söz bitsin, artık fotoğraflar konuşsun istiyorum. O nedenle yazımı burada kesip Cumhurbaşkanı Özal’ın taşındığı ambulansın içinden bir kare ile şimdiki ambulanslarımızın içini paylaşmak istiyorum. Ülkenin cumhurbaşkanı bu ambulansla ve bu sedye ile taşındı. Takdir sizin...

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Trabzon uyarıldı!
Trabzon uyarıldı!
Kesgin’in avukatı davadan çekildi
Kesgin’in avukatı davadan çekildi