Reklam
Reklam

Eğlencelerin Renkli Işıltısı: Konfeti

Eğlencelerin Renkli Işıltısı: Konfeti

Eğlencelerin Renkli Işıltısı: Konfeti
Eğlencelerin Renkli Işıltısı: Konfeti reklam
Bu içerik 205 kez okundu.
Reklam

 

Parti ve eğlence ortamlarının değişmez ışıltısı olan konfeti çeşitleri, farklı renklere sahiptir. İçine farklı şekil, renk ve ebatlarda kesilmiş kağıt konan konfeti ruloları, kolay bir kullanım mekanizmasına sahiptir.

Küçük Grup Kutlamalarında Büyük Eğlence

çapraz seri havai fişek Hemen her çeşit kutlama ve eğlencede tercih edilen konfetiler, küçük grup partilerine de damgasını vurur. Basit kullanımı ve uygun maliyeti sebebiyle tercih edilen malzeme, sunduğu unutulmaz görsel şölen sebebiyle dikkat çeker.

Karton silindir mukavva içine yerleştirilen kesilmiş renkli kağıt parçacıkları, şeffaf bir kapak yardımıyla bir arada tutulur. Alt kısımda bulunan ok işaretleri zıt yönde çevrildiği zaman mukavva içine yerleştirilmiş olan kağıtlar havaya saçılır ve süzülerek yere düşer.

Konfeti Nerelerde Kullanılır?

gök bombas  Açık ve kapalı mekanlarda düzenlenen her türlü kutlama, buluşma, eğlence ve partinin en renkli eğlencesi olan konfetiler, online olarak sipariş edilebilir. İçine renkli kağıtlar yerleştirilen konfeti çeşitlerinin yanı sıra; gül yaprakları, kağıt para deseni veya kalp şeklinde kırmızı kağıt konfeti çeşitleri de popüler kullanım alanına sahiptir.

Partilerde Unutulmaz Eğlence Anları Yaratın!

Ufak detaylar sayesinde unutulmaz hale gelen partilerde konfeti kullanarak muhteşem bir eğlence ortamı yaratılabilir. Eğlence ve etkinlikleri özel kılacak olan parti malzemeleri sipariş ederek siz de hazırlıklarınızı eksiksiz bir şekilde tamamlayabilirsiniz. Süsleme amaçlı kullanılan masa konfetileriyle sıcak sohbetlerin eğlenceli bir hal almasını da sağlayabilirsiniz.

Kaynak  : av malzemeleri

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Trabzon uyarıldı!
Trabzon uyarıldı!
Kesgin’in avukatı davadan çekildi
Kesgin’in avukatı davadan çekildi