Reklam
Reklam

Boyama Yenilemenin Başlangıcı Cadence Boya

Eskileri yenilemek her zaman modadır. Kullanılmayan eşyaları atmak yerine yenilemek ve

Boyama Yenilemenin Başlangıcı Cadence Boya
Boyama Yenilemenin Başlangıcı Cadence Boya dogu
Bu içerik 188 kez okundu.
Reklam

 Eskileri yenilemek her zaman modadır. Kullanılmayan eşyaları atmak yerine yenilemek ve onlara yeni ruh vermek birçok kişiyi en çok rahatlatan yöntemlerdendir. Bunun için evimde hobi yapmak istiyorum diyen birçok kişi cadence boya malzemelerini kullanıyor. Boyama yenilemenin başlangıcıdır.

 Cadence'den Multisurface Boya

 Cadence tarafından üretilen su bazlı cadence multisurface boya ile hemen hemen her yüzeyin boyanması mümkündür. su bazlı boyalara akrilik boya adı veriliyor. Cadence multisurface de bu tür boyalardandır. istediğiniz her yüzeyde rahatlıkla kullanmanız mümkündür.

 Cadence Boyanın Kapatılıcığı ve Çeşitliliği

 Cadence boya da hem renk olarak hemde model olarak birçok seçenek mevcuttur. İstenilen her yüzeye uygulanabilen su bazlı multisurface boyaları rahatlıkla kullanabilirisiniz. Kapatıcılık özellikleri oldukça yüksektir. Genelde 2 kat tam kapatıcılık için yeterlidir. Ancak zıt renkler kapatılmak istemiyorsa bu durumda 4 kata kadar boya sürmek gerekebilir.

 Cadence Boya Nasıl Kullanılır

 Cadence boya kullanımı oldukça basittir. Dikkat edilmesi gereken nokta fırça kullanımıdır. Bu boyalarda mutlaka rulo fırça tercih edilmelidir.

 

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Trabzon uyarıldı!
Trabzon uyarıldı!
Kesgin’in avukatı davadan çekildi
Kesgin’in avukatı davadan çekildi