Reklam
Reklam

Son dakika haberi: Ve Erdoğan yeni kararlar açıkladı! Peş peşe müjdeleri verdi

Son dakika haberi: Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Kabine Toplantısı sonrası alınan yeni kararları tek tek açıkladı... Erdoğan, Antalya, Aydın, Erzurum, Hatay, Malatya, Mersin ve Muğla olmak üzere toplam 7 ile seyahat yasağının kalktığını açıkladı. Erdoğan, 65 yaş üstü ve 20 yaş altına ise birer günlük sokağa çıkma müjdesini verdi. Erdoğan, AVM'ler, kuaför ve güzellik salonlarının 11 Mayıs'ta açılacağını duyurdu.

Son dakika haberi: Ve Erdoğan yeni kararlar açıkladı! Peş peşe müjdeleri verdi
Son dakika haberi: Ve Erdoğan yeni kararlar açıkladı! Peş peşe müjdeleri verdi Admin
Bu içerik 217 kez okundu.
Reklam


Son dakika haberi... Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Cumhurbaşkanlığı Kabine Toplantısı'nın ardından açıklamalarda bulundu.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, yaptığı konuşmada, "Dünyanın tamamıyla birlikte ülkemizi de etkileyen Kovid-19 salgınında önemli bir dönüm noktasına gelmiş bulunuyoruz. Yeni hasta sayımız artık binli rakamlarla ifade edilir hale geldi. İyileşen hasta sayısı katlanarak artıyor." ifadelerini kullandı.

"NORMAL HAYATA DÖNÜŞÜ KADEME KADEME BAŞLATACAĞIZ"

Cumhurbaşkanı Erdoğan, normal hayata dönüşün kademe kademe başlatılacağını belirterek, bir normalleşme planının hazırlandığını bildirdi.

Başkan Erdoğan, "Sınırlandırmaların kademeli şekilde esnetilmesi ile ilgili düzenlemeleri genel olarak mayıs, haziran ve temmuz aylarına yayarak yapıyoruz." ifadelerini kullandı. 

Son dakika haberi... Başkan Erdoğan'ın Kabine Toplantısı sonrası yaptığı açıklamalar satır başları şu şekilde; 

 

Aziz milletim, sizleri en kalbi duygularımla, muhabbetle selamlıyorum. Bugün 11. gününe vasıl olduğumuz Ramazan-ı Şerifiminizi bir kez daha tebrik ediyorum.

Gelişmiş ülkelerin zorlandığı bir dönemde Türkiye hamdolsun devleti ve milletiyle örnek bir mücadele ortaya koymuştur.