Reklam
Reklam

En Pratik Tişört Katlama Taktiği

En Pratik Tişört Katlama Taktiği

En Pratik Tişört Katlama Taktiği
En Pratik Tişört Katlama Taktiği reklam
Bu içerik 282 kez okundu.
Reklam

 

Tişörtü kolay bir şekilde katlama taktiği Japonlar sayesinde hayatımıza girmiş ve bizi kurtarmıştır. Tişör baskı denilince yıkamak ve ütülemek gibi işler oldukça bizi yorduğu gibi üstüne bir de bunları katlaması var. Hani gömlek ve kazaklarda çok sorun değil ama tişörtlerin katlanması insanı oldukça yoruyor. Japonların bulduğu bu yöntem sayesinde sadece 2 saniye gibi kısa bir sürede tişörtlerinizi katlamanız mümkündür.

 

Öncelikle tişörtün ön yüzü yukarı bakacak şekilde yere düzgünce seriyoruz. Tişört baskı olan noktasını bularak, o hizada kenara doğru koltuk altına yakın bir yere gelecek şekilde çimdik atar gibi iki parmağımızla kavrıyoruz. Aynı şekilde tuttuğumuz yerden yukarı boyuna doğru çıkarak aynı hizada bir başka noktayı da çimdik atara tutuyoruz. Yani bir elimi bel bölgesinde çimdik atmış şekilde duruyor, diğeri de boyun bölgesinde duruyor.

 

 

İşin zorluğu bu süreçten sonra başlıyor. Sol elimizle tuttuğumuz bel bölgesini sabit tutarak, sağ elimizle tuttuğumuz boyun bölgesindeki çimdiği onun üzerinden geçirip tişörtün etek kısmını tutuyoruz. Burada ellerimiz bir çapraz oluşturuyor. Tuttuğumuz hiçbir noktayı bırakmadan ellerimizi havada düzgün bir şekle getiriyoruz. Sonra tişörtü yere düzgün bir şekilde bırakıyoruz ve tuttuğumuz yerleri de tişörtün üzerine bırakıyoruz. İnanılmaz ve düzgün bir şekilde tişörtümüz katlanmış oluyor. Yaptığınız pratiklerle bu işlem sadece 2 saniye sürmektedir. Tişört baskı bağlantısına tıklayarak daha fazla katlama şekli hakkında bilgi alabilirsiniz. Bu şekilde giysilerinizi katlamakta asla zorluk çekmeyeceksiniz.

 

 

Reklam
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İmamlar AKP’li belediyeden özel plaj günü istedi
İmamlar AKP’li belediyeden özel plaj günü istedi
Trabzon uyarıldı!
Trabzon uyarıldı!