Reklam
Reklam

Teknolojik Gelişmelerden Haberler

Teknolojik Gelişmelerden Haberler

Teknolojik Gelişmelerden Haberler
Teknolojik Gelişmelerden Haberler reklam
Bu içerik 293 kez okundu.
Reklam

 

Haber sayfası insanları ilgilendiren teknolojik gelişmelerin haberlerini yapıyor. Sayfada yapılan haberler android, teknoloji, sosyal medya, oyun, ios, otomobil ve bilim dünyasını kapsıyor. Bu sayede bu alanlarla ilgilenenler ve gelişmeleri merak edenler sayfadan yararlanabiliyorlar.

Telefon Dünyasına Dair Haberler

Web sayfasında hazırlanan ve paylaşılan haberlerin büyük bir bölümü telefon dünyasına dair haberler oluyor. Yeni telefon modellerinin üretim ve satışa çıkma haberleri mobil kategorisinde paylaşılıyor. Ayrıca telefonlara dair haberler android ve ios işletim sistemi kullanan telefon türlerine göre ayrı başlıklarda da paylaşılıyor. Bu sayede kişiler merak ettikleri işletim sistemini kullanan cihazlardan haber alabiliyorlar. Bu haberlerde telefonlarda yapılan güncellemeler, cihazların özellikleri ve satış fiyatları yer alıyor.

Sosyal Medya Uygulamalarından Haberler

Teknolojik alandaki güncel bilgileri tarafsız bir şekilde paylaşan haber sayfasında insanların gün boyunca kullandıkları sosyal medya uygulamalarına dair haberleri paylaşıyorlar. İnstagram, whatsapp, facebook, youtube ve spotify gibi uygulamalarda yapılacak güncellemeler, yaşanan sıkıntılar ve işlevini yitiren özellikler gibi konulara değinen haberlerin kişiler tarafından öğrenilmesini sağlıyorlar.

Akıllı Cihazlardan Haberler

Son gelişmeleri ve haberleri paylaşan web sayfasında akıllı cihazlara dair gelişmeler teknoloji haberleri  bölümünde paylaşılıyor. Bu bölümde akıllı saatler, gözlükler, kulaklıklar ve akıllı bileklere dair piyasaya çıkış haberlerini yayınlıyorlar. Bu kategoride ayrıca yeni çıkacak işlemci, yonga seti ve laptop cihazlarına dair haberlerde bulunuyor.

 

 

Reklam
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İmamlar AKP’li belediyeden özel plaj günü istedi
İmamlar AKP’li belediyeden özel plaj günü istedi
Trabzon uyarıldı!
Trabzon uyarıldı!