Reklam
Reklam

Numaralarınızı Bulutfon'a Taşıyın

Cihaz bakım ve görüşme maliyetlerinizi düşürmek istiyorsanız telefon numaranızı Bulutfon’a taşıyarak daha ekonomik bir santral santral hizmetinde kullanabilirsiniz.

Numaralarınızı Bulutfon'a Taşıyın
Numaralarınızı Bulutfon'a Taşıyın Tufan
Bu içerik 553 kez okundu.
Reklam

 

 Numaralarınızı taşımanız halinde internet alt yapısı ile görüşmelerinizi Voip olarak bir yere bağlı kalmaksızın Bulutfon mobil uygulaması, masa üstü yazılım veya ıp telefon üzerinden çağrılarınızı karşılayabilirsiniz. Konuma bağlılık veya ekstra maliyet gibi kötü sürprizlerle karşılaşmadan elde edebileceğiniz hizmetler sayesinde rahat edebileceksiniz. Sanal santral hizmetlerinde avantajların saymakla bitmeyecek kadar fazla olduğunu görebileceksiniz.

 

Taşınacak numaranız bulunmuyor ise firmanıza 0850 li numara veya il alan koduna “0212, 312” uygun olarak Bulutfon’dan numara tahsis edebilirsiniz. 850 ‘li numara tahsisi banka, havayolu şirketleri tarafından kullanıldığından müşterilerinizde kurumsal bir algı bırakır. Farklı bir ofise taşınırsanız numaralarınızı değiştiremezsiniz. Kurumsal kimliğinizi güçlendiren ve müşterilerinizin gözünde daha iyi bir algıyı bırakmayı başaran sistemlerimizden faydalanabilirsiniz. Bulufon'a geçirmek istediğiniz numaralarınız sayesinde sabit olarak ödediğiniz tarife ücretlerinden kurtulmuş olursunuz. 

 

Bulut santral hizmetlerinin sizlere kazandıracağı ürünlerimizi takip edebilirsiniz. Yapacağınız incelemeler neticesinde en uygun paketleri satın alabilir ve erişimleri hızla sağlayabilirsiniz. Telefon hattı hizmetlerinde sınırsız bir şekilde faydalanacağınız bu hususlarda bilgileri detaylı bir şekilde alabilirsiniz. Referanslarımızı ve çözümlerimizi inceleyebileceğiniz adreslerimiz üzerinden hesaplarınızı oluşturabilirsiniz. Talep edeceğiniz hizmetlerde paket fiyatlarının uygun olması sizleri de oldukça mutlu edecektir.

Reklam
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İmamlar AKP’li belediyeden özel plaj günü istedi
İmamlar AKP’li belediyeden özel plaj günü istedi
Trabzon uyarıldı!
Trabzon uyarıldı!